دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۵
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۱۵۶۴
گزارشگر : ۸۴
همزمان با اولین شب از ماه مبارک رمضان؛

آغاز به کار نخستین آشپزخانه‌ مهدوی در سمنان

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه نخستین مرکز اطعام مهدی و افطاری ساده در مرکز نیکوکاری قمر بنی‌هاشم حسینیه شهدای مدافع حرم سمنان با پخت ۱۴۰۰ پرس غذای آغاز به کارکرد، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان این ماه مبارک بیش از 313 هزار پرس غذای گرم در این آشپزخانه‌ها طبخ و بین نیازمندان توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان  در آیین آغاز به کار آشپزخانه‌های مهدوی در استان، گفت: در ماه مبارک رمضان امسال پویش ایران همدل-اطعام مهدوی باهدف اطعام و اکرام نیازمندان در قالب طبخ غذای گرم و توزیع بسته‌های معیشتی و همچنین اکرام فرزندان ایتام و محسنین اجرا می‌شود.

وی  بابیان اینکه خیران نیک‌اندیش می‌توانند به‌صورت حضوری یا الکترونیکی در این پویش مشارکت و کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند، افزود: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۲۳۷۳۰۶ برای دریافت کمک های نقدی و همدلی مردم در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

محسن مسعودیان راد در ادامه بابیان اینکه امسال نیز همانند ماه مبارک رمضان سال گذشته به‌منظور طبخ غذای گرم برای نیازمندان آشپزخانه‌های مهدوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استان هم‌زمان با نخستین شب از این ماه مبارک دایر می‌شود، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 313 هزار پرس غذای گرم در این آشپزخانه‌ها طبخ و بین نیازمندان توزیع شود.

وی تصریح کرد: در این ماه پرفضیلت بیش از 31 هزار بسته حمایتی باارزش هر سبد سه میلیون ریال بین نیازمندان توزیع می‌شود.

محسن مسعودیان راد  مشارکت   مردم استان سمنان برای کمک به نیازمندان در ماه مهربانی خدا را در سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان  در قالب اطعام مهدوی و سبد کالا دانست و خاطرنشان کرد:در سال جاری کمک‌ها به بیش از ۱۸ میلیارد تومان پیش بینی می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از برپایی ۷۲ آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید