دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۵۷۴
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

تامین 110 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند اردبیلی

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با یاری نیکوکاران اردبیلی 110 سری جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت تهیه شد تا راهی خانه بخت شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه به همت خیران برای 110 نفر از نوعروسان تحت حمایت جهیزیه مناسب تهیه شد تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند، گفت: جهیزیه اهدایی نیکوکاران شامل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جارو برقی و تلویزیون است که به صورت عمده و به قیمت کارخانه خریداری شده و در اختیار نوعروسان قرار گرفته است.
وی با اعلام اینکه ارزش ریالی هر یک از جهیزیه‌های اهدایی 15 میلیون تومان است، بیان کرد: به منظور حمایت از تولید داخل، تمامی کالاهای اهدایی ساخت ایران است تا علاوه بر رفع مشکلات مددجویان، به رونق اقتصادی کشور نیز کمک کنیم.
دشتی با بیان اینکه ترویج ازدواج آسان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، افزود: با کمک خیران خواهیم توانست زمینه ازدواج جوانان به خصوص فرزندان خانواده‌های بی‌بضاعت را بیش از پیش فراهم کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه هم‌اکنون 300 نوعروس تحت حمایت پشت نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه قرار دارند، گفت: با همکاری و همیاری‌های گسترده‌تر می‌توانیم به زوج‌های جوان کمک‌ کنیم تا ساده‌تر بتوانند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
وی در ادامه سخنان خود به اجرای «پویش ایران همدل» و «پویش ایران مهربان» در طول ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: با یاری مردم نیکوکار اردبیل تلاش داریم در ماه رمضان خدمات قابل توجهی را به اقشار آسیب‌پذیر ارائه کنیم.
دشتی با بیان اینکه کمیته امداد همواره اقدامات ارزنده‌ای را برای محرومیت‌زدایی به انجام می‌رساند، اعلام کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا با کمک‌های مردم نیک‌اندیش استان اردبیل به یاری مستضعفان جامعه بشتابیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید