دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۹
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۱۵۷۸
گزارشگر : ۸۲
نماینده ولی فقیه در استان کرمان؛

یکی از مسیرهای مطمئن برای کمک به نیازمندان کمیته امداد است

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: یکی از مسیرهای مطمئنی که مردم و خیران می توانند کمک های خود را به دست نیازمندان برسانند کمیته امداد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در مراسم افتتاح آشپزخانه های مهدوی که با حضور دکتر صادقی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمان، حجت الاسلام حقانی، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مسئولان کرمان در تکیه عباسعلی کرمان برگزار شد ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از خدمات و برنامه های مسئولان کمیته امداد در خدمت رسانی به محرومان گفت: اجرای طرح اطعام مهدوی کار ارزشمندی است که هر ساله در ماه مبارک رمضان توسط کمیته امداد اجرا می شود.

وی ادامه داد: اقدام کمیته امداد در طبخ غذای گرم و توزیع بین خانواده های نیازمند در ایام ماه مبارک رمضان کاری بسیار ارزشمندی و پسندیده است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با بیان اینکه یکی از مسیرهایی که مردم و خیران می توانند کمک های خود را به دست نیازمندان برسانند کمیته امداد است، بر لزوم مشارکت خیران و مردم نیکوکار در حمایت از کمیته امداد به منظور خدمات رسانی بهتر به نیازمندان تاکید کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید