دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۱۵۸۱
گزارشگر : ۷۸

آغاز پویش افطاری ساده در قالب رزمایش مواسات به همت کمیته امداد خراسان شمالی

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۱۵:۳۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از آغاز پویش افطاری ساده همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان گفت: هم‌زمان با این ایام،  پویش ایران همدل با عنوان اطعام مهدوی، افطاری ساده برای حمایت از نیازمندان آغازشده است که خیرین و هم‌وطنان می‌توانند کمک‌های خود را به نیازمندان داشته باشند.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر ترویج فرهنگ افطاری ساده، خاطرنشان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق سامانه #058*8877*و همچنین از طریق شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۱۰  کمک‌های نقدی خود را اهدا کنند. علاوه بر اینکه مراکز نیکوکاری در مساجد و ادارات امداد هم آمادگی دریافت کمک غیر نقدی رادارند.
وی با یادآوری اینکه در سال گذشته 640 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ انجام‌شده، پیش‌بینی می‌کنیم این تعداد تنها در ماه مبارک رمضان به بیش از 500 هزار وعده‌غذای گرم برسد .
الهی راد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاه‌های مسئول برای پیوستن به پویش ایران مهربان، تأکید کرد: مرحله دوم این طرح هم‌اکنون با همکاری بسیج در حال اجراست و امیدواریم با این همکاری سرانه کمک ایتام به 700 هزار تومان افزایش یابد.
شایان ذکر است در این رزمایش که با همکاری کمیته امداد، بسیج، اوقاف،آستان قدس و بنیاد علوی انجام شد هزار و 500 بسته غذایی به ارزش هر بسته 400 هزار تومان بین نیازمندان توزیع شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید