دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۵۸۳
گزارشگر : ۸۷
با عضویت در پویش «ایران مهربان»؛

مدیر منطقه ای بانک سینا به جمع حامیان ایتام استان زنجان پیوست

(چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۴۶

در استانه ماه مبارک رمضان ودر حاشیه مراسم اهداء نمادین 15دستگاه تبلت ، حاجی علی مدیر منطقه ای بانک سینا در استانهای البرز،قزوین وزنجان با عضویت در پویش ایران مهربان، سرپرستی چند نفراز ایتام استان را بر عهده گرفت وبه پویش ایران مهربان پیوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حاجی علی مدیر منطقه ای بانک سینا درمراسم نمادین اهداء 15 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان گفت:خدمت در نهاد مقدس کمیته امداد وفعالیت وتلاش در رفع مشکلات نیازمندان توجه حق تعالی  به امدادگران این نهاداست.

وی با اشاره به اینکه بانک سینا بعنوان زیر مجموعه ای از بنیاد مستضعفان همانند کمیته امداد خدمات مختلفی در مناطق محروم به نیازمندان ارائه میدهد افزود: با نک سینا در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود  تهیه و اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند را در سرلوحه کار خود قرار داده تا دانش آموزان محروم از امکانات آموزشی در این ایام کرونایی بتوانند از آموزشهای غیر حضوری بهره مند شده واز ادامه تحصیل باز نمانند.

   حاجی علی با تاکید به اینکه  مشارکت در رسیدگی به نیازمندان ورفع فقر ومحرومیت فقط وظیفه اشخاص حقیقی نیست افزود: در شرایط فعلی ضرورت دارد سازمانها وارگانها نیز  با کمک به نیازمندان  در کنار توجه رشد وتوسعه  اقتصادی به توسعه اجتماعی نیز کمک کنند وبانک سینا توسعه اجتماعی را  در کنار توسعه اقتصادی وظیفه خود می داند.

مدیر منطقه ای بانک سینا  با ثبت نام در طرح اکرام ایتام یکی از ایتام استان زنجان را به سرپرستی انتخاب کرد و با این اقدام به پویش ایران مهربان پیوست.

پویش «ایران مهربان» با هدف بهبود وضعیت معیشتی ایتام و فرزندان محسنین  تحت حمایت کمیته از سال 98در کمیته امدادبه اجرادرآمده و رویکرد مهم این پویش جذب حامی و افزایش سرانه پرداختی کمک‌ها به ایتام و فرزندان «محسنین» است. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید