دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۱۵۹۰
گزارشگر : ۹۴
در ماه مبارک رمضان امسال؛

350 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود

(پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۰

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای رزمایش ایران همدل –اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال 350 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در نشست برنامه ریزی به منظور افتتاح آشپزخانه های مهدوی و برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان امسال با حضور مسئول دبیرخانه کانون های خدمت رضوی در استان و نماینده مرکز بهداشت در این نشست، گفت: در حال حاضر 45 هزار خانوار تحت حمایت این نهاد در استان هستند و از خدمات مختلفی در سال بهره مند می شوند. 
وی با اشاره به اینکه رزمایش ایران همدل-اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال برای دومین سال پیاپی در کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می شود، افزود: هدف ما در این رزمایش استفاده از ظرفیت های خیران و نیکوکاران در زمینه خدمت رسانی به نیازمندان تحت حمایت و غیرتحت حمایت آسیب دیده از بیماری کرونا است. 
مبشری با اشاره به راه اندازی 35 آشپزخانه مهدوی در استان به منظور پخت غذا برای نیازمندان، گفت: در این ایام 350 هزار پرس غذای گرم با همراهی و مشارکت خیران با رعایت تمامی دستورات بهداشتی پخت و بین نیازمندان توزیع می شود. 
وی تصریح کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان امسال 45 هزار بسته غذایی خشک برای خانوارهای تحت حمایت تهیه و به آنان اهداء می شود. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار علاوه بر اهداء کمک‌های غیر نقدی خود به دفاتر کمیته امداد در استان، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹ نزد صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد کمک‌های نقدی خود را برای مشارکت در طرح ایران همدل-اطعام مهدوی اهداء کنند.
ستار هدایت خواه مسئول دبیرخانه کانون های خدمت رضوی در کهگیلویه و بویر احمد با تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، گفت: این دبیرخانه از هیچ کوششی در زمینه خدمت رسانی به نیازمندان دریغ نخواهد کرد. 
وی به پویش سفره ای به وسعت ایران اشاره و بیان کرد: در این پویش خادمیاران رضوی با جمع آوری کمک های خیران و نیکوکاران آنها را بین نیازمندان استان توزیع می کنند. 
هدایتخواه تصریح کرد: جامعه هدف ما در پویش سفره ای به وسعت ایران، در مرحله اول، افراد نیازمند معرفی شده از کمیته امداد است  که این افراد تحت حمایت نیستند ولی محرومیت آنها مشخص است و بعد از آن سایر نیازمندان است. 
نماینده مرکز بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  نیز در این نشست  به حضور یک نماینده از مرکز بهداشت در آشپزخانه ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان پخت غذا در این آشپزخانه ها و همچنین توزیع بسته های غذایی خشک بین نیازمندان تأکید کرد. 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید