دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۵
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۸۱۵۹۲
گزارشگر : ۹۷
مدیرکل کمیته امداد استان یزد خبر داد:

طبخ و توزیع روزانه 15 هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان یزد

(پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۰:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: در رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی همزمان با افتتاح 60 آشپزخانه طبخ غذا با رعایت پروتکل های بهداشتی روزانه حداقل 15هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع خواهد شد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان، مدیرکل کمیته امداد استان یزد در گفتگو با خبر گزاری صدا و سیما اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان 60 آشپزخانه در سطح استان روزانه در مجموع حداقل 15 هزار پرس غذای گرم در راستای رزمایش گسترده ایران همدل طبخ کرده و در قالب طرح هم‌سفره (اطعام مهدوی) و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

محمد شجاعان با اشاره به نقش نیکوکاران در طبخ غذای گرم و تهیه بسته‌های معیشتی گفت: سبدهای معیشتی که با مشارکت خیران و نیکوکاران یزدی تهیه‌شده است نیز بین نیازمندان در سطح استان توزیع می‌شود.

 وی ضمن دعوت از مردم نوع دوست و خیراندیش یزدی نسبت به کمک به همنوعان خود به ویژه در ماه مبارک رمضان گفت: کد دستوری #035*8877* تلفن همراه و شماره کارت 6037998136777777  نیز به منظور مشارکت نیکوکاران و پرداخت کمک های غیرحضوری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سامانه ملی نیکوکاری 096887 نیز برای سهولت در پرداخت کمک ها در نظر گرفته شده است و تلفن چهاررقمی 1811 آماده پاسخگویی به سوالات مردم نیک اندیش استان یزد در سراسر استان است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید