دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۱۵۹۴
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی خبر داد:

توزیع یک‌میلیون افطاری ساده و غذای گرم بین نیازمندان خراسان شمالی در ماه مبارک رمضان

(پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۲۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع یک‌میلیون پرس غذای گرم و افطاری ساده بین نیازمندان این استان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اجراشدن رزمایش ایران همدل و اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان امسال برای دومین سال پیاپی، افزود: طبق پیش‌بینی صورت گرفته امسال در ماه مبارک رمضان توزیع یک‌میلیون پرس غذای گرم و افطاری ساده را به همت مردم سخاوتمند استان و خیران در برنامه داریم.
وی اظهار کرد: در گام اول با راه‌اندازی 72 آشپزخانه مهدوی به‌طور روزانه توزیع 15 هزار پرس غذای گرم را در برنامه داریم که درمجموع طی این ماه مبارک بیش از 500 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ادامه داد: همچنین در بخش تهیه افطاری ساده که این طرح نیز از محل کمک‌های مردمی اجرا می‌شود، توزیع 500 هزار وعده افطاری را خواهیم داشت.
الهی راد ارزش هر وعده افطاری ساده را 5 هزار تومان اعلام کرد و گفت: این افطاری با همراهی گروه سرود پیروان ولایت در هنگام افطار در مناطق حاشیه شهرها، روستاها و مناطق محروم توزیع می‌شود.
وی بابیان اینکه هدف ما در این رزمایش استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه خدمت‌رسانی به نیازمندان تحت حمایت و غیر تحت حمایت است اظهار کرد: مردم سخاوتمند استان می‌توانند با اهدای کمک‌های خود هرچند ناچیز در این کار خیر سهمی داشته باشند.
وی بابیان اینکه همچنین در ماه مبارک رمضان امسال 50 هزار بسته غذایی خشک برای خانوارهای تحت حمایت تهیه و به آنان اهداء می‌شود، بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار علاوه بر اهداء کمک‌های غیر نقدی خود به دفاتر کمیته امداد در استان، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری 0#058*8877* از طریق تلفن همراه و شماره کارت 6037997950030610 نزد صندوق امداد ولایت کمک‌های نقدی خود را برای مشارکت در طرح ایران همدل و اطعام مهدوی اهداء کنند.


تعداد بازدید : ۳۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید