دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۱۶۰۴
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

معافیت 1244 مددجوی عزیز زنجانی از پرداخت هزینه انشعابات، عوارض شهرداری و پروانه ساختمانی

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۲۲

با هماهنگی ها و تعاملات انجام شده با دستگاه های خدمت رسان و استفاده از ظرفیت ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه کشور هزار و 244 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق، گاز، فاضلاب، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به خدمات این نهاد در حوزه حمایت های اجتماعی، گفت: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی مشمول دریافت برخی از خدمات عمومی به‌صورت رایگان  بوده و بر همین اساس هزینه انشعابات جامعه هدف این نهاد با همکاری دستگاه های خدمت رسان به صورت رایگان به خانواده های مشمول دریافت این خدمت ارائه می شود.

وی ادامه داد: طبق ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه کشور پیش‌بینی‌شده است مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق، گاز، فاضلاب، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری برای یک بار معاف شده و از این خدمات به صورت رایگان بهره مند شوند.

صفری همچنین اضافه کرد: بر اساس آمارهای موجود و با هماهنگی ها و تعاملات انجام شده با دستگاههای خدمت رسان و استفاده از ظرفیت قانونی معافیت جامعه هدف این نهاد از خدمات عمومی به صورت رایگان، هزار و 244 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در سال گذشته از پرداخت هزینه انشعاب آب، برق، گاز، فاضلاب، گواهی پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری معاف شده و این خدمات را به صورت رایگان دریافت کرده اند. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید