دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۶۱۸
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:

غیبت دانش آموزان نیازمند در شبکه شاد پایان یافت

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با کمک مردم دو هزار و 200 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیارشان قرر گرفته است و امروز می توانیم ادعا کنیم که دانش آموز تحت حمایتی که از فضای مجازی محروم باشد، نداریم در واقع غیبت دانش آموز نیازمند استان قزوین در شبکه شاد پایان یافته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در دیدار با رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین بیان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان سومین مرحله رزمایش ایران همدل با عنوان طرح اطعام مهدوی آغاز شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم با حضور اقشار مختلف مردم و کمک های آنها بتوانیم در 72 آشپزخانه ای که  در استان قزوین و با هدف تهیه و توزیع  313 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا در میان نیازمندان برپا شده است، دست یابیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: این نهاد با اقشار و سازمان های مختلف همکاری دارد که یکی از همکاری های نزدیک و گسترده ما با مجموعه بسیج است.

وی افزود: یکی از زمینه های همکاری با بسیج سازندگی که باید تقویت شود موضوع مسکن است چرا که تلاش داریم در سال 1400 اقدام جهادی را در حوزه مسکن رقم بزنیم تا بتوانیم پرونده بی خانمانی بسیاری از مددجویان را ببندیم.

حق گویان عنوان کرد: در مسیر حل مشکل مسکن با مجموعه بسیج و سایر سازمان ها و دستگاه ها همکاری داریم و امیدواریم بتوانیم با همراهی دستگاه های ذیربط و مساعدت مردم نیکوکار در زمینه حل مشکل مسکن گام های موثری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از زمینه های همکاری میان بسیج و کمیته امداد امام (ره) در خصوص جذب حامی است که انتظار داریم با ورود حامیان جدید اقشار بسیجی، میزان کمک ها به فرزندان تحت حمایت در طرح های اکرام ایتام و اکرام محسنین افزایش یابد و این افزایش به گره گشایی بیشتر از مشکلات آنها منجر شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: کمیته امداد استان قزونی با فعالیت خود در سال 1399 نشان داد که زمینه خوبی برای اشتغال زایی در استان وجود دارد چراکه 150 میلیارد تومان اعتبار بانکی برای ایجاد اشتغال در قالب تسهیلات اشتغال زایی به نیازمندان و محرومان پرداخت شد و با اشتغال بیش از هشت هزار نفر رتبه نخست ایجاد اشتغال در کشور به استان قزوین اختصاص یافت.

وی اظهارکرد: یکی دیگر از دغدغه های کمیته امداد تحصیل فرزندان مددجوست چراکه با توجه به غیرحضوری شدن کلاس های درسی، حضور فرزندان مددجو در کلاس های درس با چالش نبود گوشی هوشمند و یا تبلت مواجه شده بود.

حق گویان اعلام کرد: طی سال گذشته تا 24 فروردین ماه سال جاری با کمک مردم دو هزار و 200 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در اختیارشان قرر گرفته است و امروز می توانیم ادعا کنیم که دانش آموز تحت حمایتی که از فضای مجازی محروم باشد، نداریم در واقع غیبت دانش آموز نیازمند استان قزوین در شبکه شاد پایان یافته است.

وی یادآورشد: امروز به مردم استان و همه سازمان ها و دستگاه دست یاری دراز می کنیم تا ما را برای تأمین مسکن نیازمندان یاری رسانند از این رو ضمن آمادگی دریافت کمک های مردمی در دفاتر کمیته امداد، کد مهربانی # 028*8877* به صورت شبانه روزی در خدمت مردم نیکوکاری برای جذب کمک های اهدایی است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید