دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۱۶۱۹
گزارشگر : ۸۰
برای خدمت به نیامندان؛

بسیج و کمیته امداد حدومرزی برای همکاری ندارند

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۲۸

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تعاملات و همکاری خوبی دارند و حد و مرزی در این تعاملات وجود ندارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر علی حسینیانی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تعاملات و همکاری خوبی دارند و حد و مرزی در این تعاملات وجود ندارد.

وی ادامه داد: برای خدمت به محرومان نیازمند حرکت جهادی هستیم تا بتوانیم باری را از دوش خانواده های نیازمند برداریم و سربازی لایق برای ولایت باشیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین اضافه کرد: مایه مباهات است که می در نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) مدیران جهادی حضور دارند و با آنها برای خدمت به نیازمندان و محرومان همکاری می کنیم.

وی افزود: آخرین برنامه همکاری بسیج و کمیته امداد، تفاهم نامه همکاری به منظور جذب حامی برای حمایت از فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام ایتام و محسنین است که گام های نخست اجرای این کار خیر انجام شده است.

حسینیانی عنوان کرد: در این خصوص جلسات متعدد برگزار شده و امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان جذب 15 هزار حامی را نهایی کنیم و بستر خدمت رسانی شایسته را برای محرومان فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه فعالیت های عمرانی و تأمین مسکن نیازمندان هم اقدامات خوبی صورت گرفته و با وجود گروه های جهادی امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از 200 واحد مسکن نیازمندان را در نقاط مختلف استان احداث کنیم.

رئیس بسیج سازندگی استان قزوین تصریح کرد: در زمینه ایجاد اشتغال برای نیازمندان نیز آماده همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) هستیم که باید طرح اشتغال زایی در استان بومی سازی و اجرا شود.

وی اظهارکرد: گام دیگری که می توان برای بسط فرهنگ انفاق و نیکوکاری انجام داد، استفاده از ظرفیت حوزه های مقاومت بسیج به منظور ایجاد ماکز نیکوکاری است .

حسینیانی یادآورشد: در مجموع بسیج آمادگی دارد تا در زمینه های مختلف برای کمک و امدادرسانی به نیازمندان در کنار امدادگران کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گیرد تا بستر ارتقای خدمت رسانی به نیازمندان نیز رشد یابد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید