دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۶۲۲
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

توزیع 200 هزار غذای گرم در بین نیازمندان اردبیلی در ماه مبارک رمضان

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۲:۱۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با همت نیکوکاران و در قالب طرح «اطعام مهدوی» تلاش داریم 200 هزار غذای گرم را تا پایان ماه مبارک رمضان در بین خانوار تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر توزیع کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه افتتاح آشپزخانه مهدوی در امامزاده عبدالعزیر(ع) محله نیار، گفت: مرکزنیکوکاری امام حسین(ع) نیار با کمک‌های خیران، در نخستین روز از ماه مبارک رمضان برای خانواده‌های تحت حمایت و افراد نیازمند 1500 غذای گرم تهیه کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه در قالب طرح «اطعام مهدوی» تلاش داریم تا پایان ماه مبارک رمضان 200 هزار غذای گرم را در بین مددجویان تحت حمایت و سایر محرومان جامعه توزیع کنیم، بیان کرد: 45 هزار سبدکالا نیز با یاری نیکوکاران اردبیلی تهیه خواهد شد تا در ماه نزول قرآن در اختیار فقرا و مستمندان قرار گیرد.
دشتی با بیان اینکه سومین مرحله از پویش ایران همدل با عنوان «اطعام مهدوی» در ماه مبارک رمضان سال‌جاری در حال اجرا است، افزود: این پویش با هدف «افطاری ساده» برای حمایت از نیازمندان صورت می‌پذیرد که از مردم نیک‌اندیش استان خواستاریم همچون سنوات گذشته یاریگر کمیته امداد در این امر مهم باشند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه 18 آشپزخانه مهدوی برای اطعام و افطار نیازمندان تدارک دیده شده است، گفت: مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، سازمان بسیج سازندگی، امامزاده‌ها و اداره اوقاف و امور خیریه نیز اهتمام ویژه‌ای در امر اطعام مددجویان دارند.
وی با بیان اینکه خیران از طریق طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند، افزود: مردم خیر از طریق شماره کارت 6037997950030552 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.
دشتی اعلام کرد: نیکوکاران با ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی 3000333345 هم می‌توانند در شادی مددجویان و خانوار بی‌بضاعت جامعه در ماه مبارک رمضان سهیم شوند.

آلبوم مرتبط
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید