دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۱۶۳۰
گزارشگر : ۱۰۳
مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان‌غربی:

مراکز نیکوکاری از بازوان اجرایی کمیته امداد در حوزه ترویج فرهنگ ایثارگری اجتماعی هستند

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۵۹

توسعه فرهنگ خیر و احسان با هدف زمینه سازی برای ایفای نقش موثر مردمی در فرآیند محرومیت زدایی و توانمندسازی، ترویج فرهنگ ایثارگری اجتماعی و ارتقاء همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان در سطح جامعه از برنامه های راهبردی کمیته امداد بوده و مراکز نیکوکاری آذربایجان‌غربی از مهمترین بازوی اجرایی این نهاد در این حوزه هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: توسعه فرهنگ خیر و احسان با هدف زمینه سازی برای ایفای نقش موثر مردمی در فرآیند محرومیت زدایی و توانمندسازی، ترویج فرهنگ ایثارگری اجتماعی و ارتقاء همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان در سطح جامعه از برنامه های راهبردی کمیته امداد بوده و مراکز نیکوکاری آذربایجان‌غربی از مهمترین بازوی اجرایی این نهاد در این حوزه هستند.

وی با بیان اینکه با همین نگاه ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری از برنامه های مهم کمیته امداد آذربایجان‌غربی در حوزه توسعه فرهنگ خیر و احسان در جامعه است، افزود: با ایجاد و توسعه فعالیت مراکز نیکوکاری زمینه شمولیت همگانی فیض خدمت به نیازمندان برای اقشار مختلف جامعه از این طریق فراهم شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: بدون تردید امروزه مراکز نیکوکاری توانسته‌اند کمک بزرگی برای کمیته امداد در راستای کمک رسانی و حکایت از محرومان و نیازمندان جامعه باشند.

وی تصریح کرد: هم اکنون 268 مرکز نیکوکاری در آذربایجان‌غربی به صورت مستمر به نیازمندان خدمات‌رسانی می‌کنند و در تلاش هستیم در سال جاری تعداد این مراکز را در استان افزایش دهیم.

سهندی عنوان کرد: این تعداد مرکز نیکوکاری فعال در آذربایجان‌غربی به بیش از 43 هزار نفر از نیازمندان آذربایجان‌غربی خدمات حمایتی ارائه می‌کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید