دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۱۶۳۱
گزارشگر : ۳۸

بهره‌مندی بیش از ۴۵ هزار دانش‌آموز و دانشجو از خدمات کمیته امداد هرمزگان

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۱۸

معاون امور فرهنگی کمیته امداد هرمزگان گفت: هم‌اکنون تعداد 43 هزار دانش‌آموز و دو هزار و 327 دانشجوی تحت حمایت در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه‌های مختلف استان مشغول به تحصیل بوده و از خدمات تحصیلی و حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ عیسی زارعی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص گفت: در حال حاضر 45 هزار و 327 دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد در استان هرمزگان هستند که از این تعداد 43 هزار دانش‌آموز و دو هزار و 327 نفر دانشجو هستند که در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه‌های مختلف استان تحصیل می‌کنند و از خدمات تحصیلی و حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند.

زارعی اظهار داشت: کمیته امداد تلاش می کند با تأمین اقلام تحصیلی و ملزومات آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند، بستر مناسب‌تری برای تحصیل دانش آموزان فراهم نماید.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: با توجه به محدودیت‌هایی که به دلیل شیوع ویروس منحوس کووید-19 در برنامه‌های آموزشی دانش آموزان و دانشجویان ایجادشده است، کمیته امداد برای تسهیل در آموزش دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد برای سال تحصیلی (سال 99) مبلغ سه  میلیارد و 131 میلیون تومان اعتبار به تأمین اقلام تحصیلی ضروری ازجمله کتاب، لوازم‌التحریر، پوشاک، کفش، شهریه دانشجویان و سایر هزینه‌ها تحصیلی اختصاص داده‌شده است.

این مقام مسئول بیان کرد: اولویت کمیته امداد بهره‌مندی کلیه دانش‌آموزان نیازمند از امکانات تحصیلی مناسب و کمک به برقراری عدالت آموزشی است و بر همین اساس با سال گذشته مشارکت خیران یک هزار و 394 دستگاه تبلت برای کمک به تحصیل مجازی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان اهدا شد.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید