دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۳۵
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۱۶۳۳
گزارشگر : ۸۱
امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس:

خیران قم همیشه در کشور پیشگام بوده اند

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۸:۳۵

نماینده مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه مجلس به اقشار آسیب پذیر خبر داد و از هم افزایی توان کمیته امداد و آستان مقدس حضرت معصومه (س) برای پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان قدردانی کرد.

آئین اطعام مهدوی کمیته امداد استان قم همزمان با نخستین روزهای ماه مبارک رمضان با میزبانی آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و با حضور احمد امیرآبادی نماینده مجلس و مدیران ارشد کمیته امداد افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از زحمات مجموعه کمیته امداد و آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان قدردانی کرد و گفت: این هم افزایی کار بسیار پسندیده ای است و من خود را کوچکتر از آن می دانم که در برابر این همه خلوص امدادگران کمیته امداد و خادمان حضرت معصومه (س) تشکر کنم.
وی از توجه ویژه مجلس به اقشار آسیب پذیر خبر داد و تصریح کرد: مجموعه کمیته امداد و بهزیستی، تأمین اجتماعی و مرکز خدمات حوزه علمیه شامل این طرح خواهند بود.
امیرآبادی حضور مردم و خیران قم را در کمک رسانی به هم نوعان خود تحسین و تأکید کرد: بحمدالله خیران قم همیشه در کشور پیشگام بوده اند و از آنها هم قدردانی می کنم.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید