دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۸:۳۹
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۱۶۳۴
گزارشگر : ۸۱
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س):

مردم به کمیته امداد اعتماد دارند

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۸:۳۹

آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) از اعتماد مردم به کمیته امداد ابراز خرسندی کرد و خواستار ادامه مواسات و همدلی مردم برای کمک به نیازمندان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) ذکر نام و یاد امام زمان عج را که از بزرگترین نعمت های خداست از مصادیق شکر خداوند دانست و گفت: این سنّت پسندیده باید ترویج شود تا همه بدانند ما صاحب داریم.
وی امیرمؤمنان را الگوی کمک به مستضعفان برشمرد و گفت: آن حضرت با وجود اینکه از این دنیا کمترین بهره را داشت ولی بیشترین خدمت را به مردم و محرومان می کرد.
امام جمعه قم فرمان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را برای ادامه مواسات و همدلی در سال جدید خاطرنشان و تصریح کرد: همه ما در برابر امر ولی تابعیم و در اجرای این دستور وظیفه و تکلیف داریم.
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) از توجه کم نظیر مردم نیکوکار و نوعدوست کشورمان به فقرا و نیازمندان قدردانی کرد و گفت: مسئولان هم باید کاری کنند که این مردم ولایی از انقلاب و نظام دلسرد نشوند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد از صدقات جاریه امام راحل است تأکید کرد: بحمدلله مردم به این نهاد اعتماد دارند و کمک های آنها به این نهاد روز به روز بیشتر می شود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید