دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۲
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۷۰۵
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

عضو تیم ملی وزنه‌برداری به پویش «ایران مهربان» پیوست

(سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۴۲

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: رضا روحی، از قهرمانان وزنه‌برداری استان اردبیل و عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، با حمایت از ایتام نیازمند به پویش «ایران مهربان» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه شاهد استقبال مردم نیک‌اندیش اردبیل از پویش «ایران مهربان» هستیم، گفت: در اقدامی خداپسندانه، رضا روحی قهرمان وزنه‌برداری استان اردبیل و عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران، با حضور در کمیته امداد به خیل حامیان پویش «ایران مهربان» پیوست.
وی با بیان اینکه همواره ورزشکاران اردبیلی با الگو گرفتن از سیرت ائمه اطهار(ع) در عرصه‌های ورزشی و مسابقات بین‌المللی حاضر می‌شوند، افزود: این قهرمان وزنه‌برداری استان نیز بنا به فرمایش حضرت علی بن ابیطالب(ع) به یاری ایتام و فرزندان محسنین شتافته است.
دشتی با اشاره به اینکه حمایت از ایتام و فرزندان محسنین موجب می‌شود تا آینده این کودکان سرشار از امید و پرنشاط باشد، بیان کرد: همه موظف هستیم به منظور ساختن فردایی بهتر برای فرزندان خانوار تحت حمایت، گام‌های موثرتری برداریم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه یکی از اهداف مهم «پویش ایران مهربان»، افزایش سرانه پرداختی فرزندان خانوار تحت حمایت است، بیان کرد: با یاری هرچه بیشتر حامیان خواهیم توانست آینده‌ روشنی را برای ایتام و فرزندان محسنین رقم بزنیم.
وی با بیان اینکه خیران برای پیوستن به «پویش ایران مهربان» می‌توانند عدد یک(۱) را به سامانه پیامکی 3000333345 ارسال کنند، افزود: شماره تلفن 04533746200 اداره اکرام کمیته امداد استان اردبیل نیز برای هماهنگی‌های هرچه بیشتر در اختیار نیکوکاران قرار دارد.
در ادامه این مراسم، رضا روحی قهرمان وزنه‌برداری استان اردبیل ضمن دعوت از ورزشکاران نیکوکار به پویش «ایران مهربان» گفت: همواره باید در کنار ایتام و فرزندان محسنین باشیم تا با رفع نیازهای اساسی آنها، باری از دوش خانواده‌های‌شان برداریم.
وی با بیان اینکه به خصوص در دوران کنونی بسیاری از ایتام چشم به راه کمک‌های مردمی هستند، افزود: دستگیری از نیازمندان موجب دلگرمی اقشار آسیب‌پذیر شده و شور و نشاط اجتماعی را رقم می‌زند.
روحی با اشاره به اینکه وظیفه داریم گرمابخش کانون خانواده‌های بی‌بضاعت باشیم، بیان کرد: در شرایط سخت زندگی باید دست یکدیگر را بگیریم تا بتوانیم روزهای خوشی را در آینده به انتظار بنشینیم.
عضو تیم ملی وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه پویش «ایران مهربان» یکی از طرح‌های برجسته کمیته امداد است، گفت: از ورزشکاران و آحاد مختلف جامعه خواستارم تا با پیوستن به این پویش، یاریگر ایتام و فرزندان محسنین باشند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید