دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۵:۰۰
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۷۹۲
گزارشگر : ۹۲
رئیس پویش ایران همدل استان اردبیل:

12 هزار پرس غذای گرم در دهه نخست ماه رمضان بین نیازمندان اردبیلی توزیع شد

(یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۵:۰۰

رئیس پویش ایران همدل استان اردبیل گفت: در دهه نخست ماه مبارک رمضان، 12 هزار پرس غذای گرم با یاری مردم نیک‌اندیش استان در بین نیازمندان جامعه توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، فاضل کریمی با اشاره به اینکه شاهد افزایش چشمگیر کمک‌های مردمی برای یاری‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر استان هستیم، گفت: با یاری خیران اردبیلی در دهه نخست ماه مبارک رمضان و در قالب پویش ایران همدل «اطعام مهدوی-افطاری ساده» بیش از 12 هزار پرس غذای گرم در بین خانوار تحت حمایت و سایر افراد نیازمند استان توزیع شده است.
وی با اعلام اینکه به منظور تهیه غذای گرم بیش از 231 میلیون تومان هزینه پرداخت شده است، بیان کرد: 18 آشپزخانه مهدوی در سطح استان اردبیل تدارک دیده شده تا بتوانیم در طول ماه مبارک رمضان در تامین افطار و اطعام محرومان سهیم باشیم.
کریمی به توزیع پنج هزار سبدکالا در بین فقرا و محرومان اشاره کرد و افزود: مراکزنیکوکاری اهتمام ویژه‌ای برای رسیدگی به امور اشار آسیب‌پذیر داشته‌اند که در سایه این همکاری‌ها بیش از یک میلیارد و 170 میلیون تومان بسته‌های غذایی تهیه و در بین مستمندان اردبیلی توزیع شده است.
معاون اداری مالی کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند، افزود: مردم خیر از طریق شماره کارت 6037997950030552 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.
رئیس پویش ایران همدل استان اردبیل اعلام کرد: نیکوکاران با ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی 3000333345 هم می‌توانند به مددجویان و خانوار بی‌بضاعت جامعه در ماه مبارک رمضان کمک کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید