دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۸۶۸
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا» با حمایت از 122 یتیم به پویش «ایران مهربان» پیوست

(چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۳۶

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا» با حضور در کمیته امداد استان اردبیل به پویش «ایران مهربان» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه دیدار با مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا»، گفت: پویش «ایران مهربان» با هدف افزایش سرانه ایتام و فرزندان محسنین راه‌اندازی شده است که خیران و حامیان با واریز کمک‌های خود می‌توانند گام‌های موثری برای آتیه روشن فرزندان معنوی خود بردارند.
وی با اعلام اینکه مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا» نیز با حضور در کمیته امداد استان اردبیل به پویش «ایران مهربان» پیوست، بیان کرد: این نیکوکار اردبیلی حمایت از 122 یتیم را برعهده گرفت تا بخش مهمی از نیازهای اساسی فرزندان خانوار تحت حمایت را برطرف کند.
دشتی با اشاره به اینکه ماهانه 500 هزار تومان برای هر یک از ایتام توسط مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا» واریز خواهد شد، اعلام کرد: در دو ماه این خیر 122 میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه در اجرای «پویش ایران مهربان» شاهد همیاری گسترده مردم نیکوکار هستیم، گفت: از جامعه پزشکی، مهندسان، اصناف، صاحبان صنایع، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و کارمندان خواستاریم تا ضمن پیوستن به پویش «ایران مهربان»، گرمابخش کانون خانوار بی‌بضاعت جامعه باشند.
وی با اشاره به اینکه خیران از طریق ارسال عدد یک(1) به سامانه پیامکی ارتباط مردمی کمیته امداد استان اردبیل به شماره 3000333345 و تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 می‌توانند به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند، افزود: همچنین علاقه‌مندان برای حمایت از فرزندان ایتام، می‌توانند به آدرس الکترونیکی به نشانی ekram.emdad.ir مراجعه و در پویش «ایران مهربان» مشارکت کنند.
در ادامه، یعقوب عباسی، مدیرعامل شرکت «زرین چوب آرتا» ضمن دعوت از شرکت‌های صنعتی برای پیوستن به پویش «ایران مهربان»، بیان کرد: همه باید به ایتام که آینده‌ساز کشور هستند برای داشتن جامعه‌ای بهتر کمک کنیم.
وی با اشاره به اینکه با توجه به مشکلات بسیار اقشار آسیب‌پذیر جامعه همواره باید در صحنه کمک‌رسانی به محرومان حضور داشته باشیم، افزود: ایتام و فرزندان محسنین چشم به راه کمک‌های خیران هستند تا بتوانند آینده‌ای روشن را بری خود رقم بزنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۱۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید