دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۹۳۲
گزارشگر : ۹۲
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

اهدای 45 دستگاه تبلت به ایتام اردبیلی توسط خیر خارج از کشور

(یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۳۶

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: در اقدامی خداپسندانه، یکی از حامیان نیکوکار خارج از کشور 45 دستگاه تبلت را به فرزندان معنوی خود اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی در حاشیه مراسم اهدای تبلت به ایتام تحت حمایت که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در مجتمع فرهنگی تربیتی الغدیر برگزار شد، گفت: 45 دستگاه تبلت توسط یکی از حامیان خارج از کشور تهیه و در قالب پویش «ایران مهربان» به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل اهدا شده است.
وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا موجب شد تا کلاس‌های تحصیلی به شکل مجازی برگزار شود، بیان کرد: بسیاری از دانش‌آموزان نیازمند فاقد امکانات برای ادامه تحصیل هستند که با یاری نیکوکاران تلاش داریم بخشی از مشکلات آنها را برطرف کنیم.
توحیدی با بیان اینکه دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد دارای استعدادهای بسیاری هستند، افزود: با تامین گوشی و تبلت مناسب درصدد هستیم علاوه بر جلوگیری از ترک تحصیل، به دانش آموزان تحت حمایت برای دستیابی به مدارج عالی علمی و تحصیلی کمک کنیم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه تنها انتظاری که خیران و حامیان از فرزندان خانوار تحت حمایت دارند تحصیل و علم‌آموزی است، گفت: دانش‌آموزان بی‌بضاعت باید با درس خواندن موفقیت‌های بسیاری را در زندگی کسب کنند که این امر موجب توانمندسازی خانواده آنها نیز خواهد شد.
وی با بیان اینکه مشارکت هرچه بیشتر مردم نیک‌اندیش استان اردبیل در یاری‌رسانی به دانش آموزان بی‌بضاعت می‌تواند زمینه‌ساز آتیه درخشان ایتام و فرزندان محسنین شود، اعلام کرد: خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست فرزندان خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
توحیدی با اشاره به اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037997950030552 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، بیان کرد: نیکوکاران با ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی 3000333345 هم می‌توانند به ایتام و فرزندان محسنین کمک کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید