دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۱۹۹۴
گزارشگر : ۹۲
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

توزیع 40 هزار غذای گرم و سبدکالا در بین نیازمندان اردبیلی در ماه مبارک رمضان

(چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۲۷

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 30 هزار پرس غذای گرم و 10 هزار سبدکالا با کمک خیران و نیکوکارن تهیه و در بین اقشار آسیب پذیر توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، صفر توحیدی با اعلام اینکه در طول 20 روز گذشته از ماه مبارک رمضان به یاری خیران و نیکوکاران استان اردبیل 30 هزار پرس غذای گرم و 10 هزار سبدکالا تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و سایر افراد نیازمند توزیع شده است، گفت: توزیع 1200 مورد افطاری ساده در بین خانوار بی‌بضاعت نیز از دیگر برنامه‌های کمیته امداد در این ماه مبارک بوده است.
وی با اشاره به اینکه بیش از سه میلیارد تومان به منظور تهیه و توزیع سبدکالا و غذای گرم در بین مددجویان هزینه پرداخت شده است، بیان کرد: بخش مهمی از این مبلغ توسط خیران و به خصوص مراکزنیکوکاری استان اردبیل تامین شده است تا در ماه نزول قرآن، شاهد همیاری هرچه بیشتر در رفع نیازهای اساسی فقرا و محرومان باشیم.
توحیدی با بیان اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان تلاش داریم 200 هزار پرس غذای گرم بین خانوار مستمند جامعه توزیع کنیم، افزود: حدود 31 هزار سبدکالا نیز پیش‌بینی شده است تا در اختیار مددجویان قرار گیرد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه از مردم نیک‌اندیش استان خواستار تا همچون سنوات گذشته کمک‌های خود را برای اطعام و افطار محرومان در اختیار این نهاد و مراکزنیکوکاری قرار دهند، اعلام کرد: خیران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست فرزندان خانوار بی‌بضاعت استان برسانند.
توحیدی با بیان اینکه مردم خیر از طریق شماره کارت 6037997950030552 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند، افزود: نیکوکاران با ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی 3000333345 هم می‌توانند به ایتام و فرزندان محسنین کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید