دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۹
سرویس : فارس
کد خبر : ۱۸۲۰۴۱
گزارشگر : ۲۷

بهره مندی 36754 نفر مددجو از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده

(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۲۹

به گفته مدیر کل امداد فارس 36754 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس در سال گذشته از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس از بهره مندی 36754 نفر مددجوی تحت حمایت این نهاد از خدمات آگاه سازی و آموزش خانواده در سال گذشته خبر داد.
او با بیان اینکه این برنامه ها به منظور تقویت رشد باورهای دینی و اعتقادی و توانمند سازی فکری و فرهنگی ، مذهبی مددجویان برگزار می شود، افزود: به دلیل شرایط موجود جامعه در پی شیوع بیماری کرونا، تمامی آموزش ها به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی صورت گرفته است.
بذرافشان یادآور شد: این آموزش ها در سرفصل های مختلفی همچون اخلاق اسلامی ، احکام ، قرآن ، آسیب های اجتماعی ، سبک زندگی اسلامی ، آمادگی برای ازدواج و ... و با بهره گیری از اساتید مختلف در زمینه های مورد نیاز به مددجویان ارائه شده است.
مدیر کل امداد فارس با اعلام اینکه 36 هزار و 754 مدد جو از آموزش های مذکور بهره مند شدند ، گفت:از این تعداد 3124 نفر کودک و دانش آموز، 302 نفر دانشجویان و طلاب علوم دینی ، 9413 نفر از زوج های جوان و دختران و پسران مستعد ازدواج، 7881 نفر دختران و پسران بازمانده از تحصیل، 13979 نفر زنان سرپرست خانواده، 310 نفر مستعدین خودکفایی و 1745 نفر از سالمندان بودند.
انتهای خبر
تعداد بازدید : ۵۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید