دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۸۲۰۴۹
گزارشگر : ۱۰۳
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

ارائه 4 میلیارد و 160 میلیون تومان تسهیلات فرهنگی، آموزشی و تربیتی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت

(شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۴۷

در سال گذشته، 4 میلیارد و 160 میلیون تومان در راستای ارائه خدمات متعدد آموزشی، فرهنگی و تربیتی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایتی کمیته امداد آذربایجان‌غربی تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه‌‌ اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندیف مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در سال گذشته، 4 میلیارد و 160 میلیون تومان در راستای ارائه خدمات متعدد آموزشی، فرهنگی و تربیتی به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایتی کمیته امداد آذربایجان‌غربی تسهیلات پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته، یک‌هزار و 175 دانشجو و 12 هزار و 212 دانش‌آموز در آذربایجان‌غربی از مساعدت‌ها و خدمات متعدد فرهنگی، آموزشی و تربیتی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: هم‌اکنون 8 کانون  آموزشی، فرهنگی و تربیتی و یک مجتمع خوابگاهی در آذربایجان‌غربی به دانش‌آموزان استان خدمات متعدد ارائه می‌کند.

وی افزود: این تعداد کانون آموزشی، فرهنگی و تربیتی در آذربایجان‌غربی به 2 هزار و 363 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان مساعدت و خدمات متعدد ارائه کرده است.

سهندی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا،  فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد، در سرفصل‌های قرآنی، اعتقادی، اخلاقی، مشاوره‌های فردی و برنامه‌های تقویتی در بستر فضای مجازی برگزار شده و این تعداد دانش‌آموز، در فضای مجازی آموزش‌ها و خدمات متعدد دریافت کرده‌اند.

وی بیان کرد: برای ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی و تربیتی کانون‌ها در  سال گذشته، بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا، در تلاش هستیم در سال جاری نیز همانند سال گذشته، ارائه آموزش‌ها، دوره‌های فرهنگی و خدمات تربیتی را در بستر فضای مجازی محیا کنیم و در راستای ارائه مطلوب این خدمات نیز گام‌های موثری برداشته شده است.

وی گفت: ارائه خدمات تحصیلی کریمانه به دانش‌آموزان و دانشچویان تحت حمایت، شناسایی و حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه، ارائه برنامه ها، مسابقات و آموزش‌های متعدد دینی و و قرآنی، توسعه مشاوره خانواده و تعامل با  کلینیک‌های مشاوره برای هدایت و مشاوره دانش‌آموزان در معرض آسیب،  پرداخت شهریه دانشجویان و دانش‌آموزان  و تهیه تبلت جهت تسریع آموزش‌های دانش‌آموزان تحت حمایت از اهم اهداف و برنامه‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سال 1400 است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید