دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۶:۰۷
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۲۰۵۴
گزارشگر : ۱۰۵

کمیته امداد در تمامی بخش ها به مددجویان خدمات ارائه می دهد

(یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۶:۰۷

در دیدار موسوی رئیس دانشگاه پیام نور مازندران با مدیرکل کمیته امداد مازندران ، حجت الاسلام عالیشاه گفت: کمیته امداد در تمامی بخش ها به مددجویان خدمات ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود: اطعام مهدوی ، افطاری ساده و توزیع غذای گرم از جمله برنامه های کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه سه هزار یتیم و هشت هزار و ۹۰۰ فرزند طرح محسنین تحت حمایت داریم ، تصریح کرد: خدمت به ایتام در قرآن سفارش شده و در طرح ایران مهربان تلاش داریم تا ۶۷هزار حامی جذب کنیم .

وی بیان داشت: همدل بودن ادارات و نهاد ها موسسات و خیریه ها در ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان ،نقش مهمی دارد.

وی گفت: باید از ظرفیت های علمی استان هم برای خدمت رسانی به مددجویان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از حوزه های مهم کمیته امداد ، حوزه فرهنگی است ، بیان داشت: در این بخش خدمات آموزش خانواده، مشاوره و... به مددجویان ارائه شده است ‌.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: یکی از سیاست های راهبردی کمیته امداد، توانمندسازی است و دانشگاه ها می توانند نقش مهمی ایفا کنند .

وی افزود : دانشگاه ها و دانشجویان در ترویج خیر و احسان نیز نقش دارند و می توانند در این مسیر یاریگر کمیته امداد استان باشند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: در توانمند سازی مددجویان، برنامه ریزی صورت می پذیرد و آموزش های مهارتی به آنان ارائه می شود.

وی به تشکیل هیات اندیشه ورز در چند گروه،اشاره کرد و بیان داشت: این هیات در کمیته امداد استان تشکیل شد و با قوت کار می کنند.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: همه تلاش کمیته امداد مازندران ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: در سالجاری که به نام تولید، پشتیبانی، مانع زدایی است در تلاشیم تا با ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان آنها را به خودکفایی برسانیم.

 موسوی،رئیس دانشگاه پیام نور مازندران هم در این دیدار گفت: کار کمیته امداد کار بزرگی است و عملکرد این نهاد برای مردم روشن است.

وی افزود: این نهاد در توانمند سازی مددجویان تلاش می کند و این اقدام ،قابل تقدیر است.

رئیس دانشگاه پیام نور مازندران گفت: آمادگی لازم در زمینه توانمندسازی به مددجویان در حوزه های مختلف از سوی این دانشگاه وجود دارد.

 

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید