دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۲۰۶۷
گزارشگر : ۹۵
با مشارکت بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه؛

آیین اهدای 1000 بسته معیشتی و 500 تبلت به مددجویان کرمانشاهی برگزار شد

(یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۵۲

آیین اهدای هزار بسته معیشتی و 500 تبلت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با مشارکت این نهاد، بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در این آیین با بیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون پویش ایران همدل-اطعام مهدوی با هدف تامین معیشت و حمایت از خانوارهای کم برخوردار با مشارکت خیران نیک اندیش اجرا شده، گفت: در 25 روز گذشته از این ماه مبارک بیش از 42 هزار بسته معیشتی و غذایی برای خانوارهای تحت حمایت در استان تامین و بین این خانوارها توزیع شده است.

رخصی افزود: همچنین در این مدت ۱۱۶ هزار پرس غذای گرم برای خانوارهای مددجو در بیش از ۵۰ آشپزخانه مهدوی استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی طبخ شده است.

وی با اشاره به اهدای هزار بسته معیشتی به خانوارهای مددجو در آیین امروز، ادامه داد: این بسته های معیشتی با مشارکت بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه تامین و همزمان با بیست و ششمین روز از ماه مبارک در میان خانوارهای کم برخوردار استان توزیع می شود.

رخصی در ادامه به اهدای 500 تبلت به دانش آموزان مددجو در استان نیز اشاره و تاکید کرد: ارزش تبلت های اهدایی در آیین امروز یک میلیارد و 525 میلیون تومان است.

 به گفته رخصی این هشتمین مرحله از توزیع تبلت در میان دانش آموزان تحت حمایت کرمانشاهی از زمان شیوع بیماری کرونا است.

محسن رخصی تاکید کرد: تبلت های اهدایی به دانش آموزان نیازمند از محل اعتبارات امداد و مشارکت خیران نیک اندیش تامین شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه همچنین به اجرای پویش ایران مهربان از مهر ماه سال 99 تاکنون با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین اشاره و تاکید کرد: در این مدت کمیته امداد استان کرمانشاه با جذب بیش از ۴۰ هزار حامی معنوی جدید، رتبه نخست کشور در پویش ایران مهربان را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۳۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید