دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۲۰۸۶
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

ارائه خدمات آموزش تخصصی قرآن به 850 مددجوی زنجانی

(دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۱۴

آموزش تخصصی قرآن برای خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب روخوانی، روانخوانی، تجوید، قصص قرآنی، تفسیر، حفظ، تدبر در قرآن، محافل نور و درک و فهم با هدف ارتقاء بعد ایمانی و اعتقادی خانواده های عزیز تحت حمایت و تربیت و پرورش مربیان قرآنی به جامعه هدف این نهاد ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با ارائه گزارشی از دوره های آموزش قرآن برای خانواده های تحت حمایت این نهاد در سال گذشته، گفت: به‌منظور رشد و ارتقاء بعد ایمانی و اعتقادی مددجویان تحت حمایت برنامه‌های فرهنگی متعددی در قالب آموزش خانواده، آگاه سازی و آموزش، طرح فلاح و دوره های آموزشی قرآن در طول سال برای جامعه هدف این نهاد اجرا می‌شود.

وی همچنین افزود: برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی موجب نشاط معنوی جامعه هدف این نهاد  شده و برگزاری برنامه های فرهنگی برای گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از طریق نیاز سنجی فرهنگی و سطح بندی این نیاز ها ، برنامه ریزی و اجرایی می شود.

صفری با اشاره به اینکه یکی از برنامه های مهم اجرایی کمیته امداد استان زنجان در حوزه فرهنگی ارائه خدمات آموزش تخصصی قرآنی به مددجویان شناسایی شده برای بهره مندی از این خدمات است، ادامه داد: آموزش تخصصی قرآن برای خانواده های عزیز تحت حمایت در قالب روخوانی، روانخوانی، تجوید، قصص قرآنی، تفسیر، حفظ، تدبر در قرآن، محافل نور و درک و فهم با هدف ارتقاء بعد ایمانی و اعتقادی خانواده های عزیز تحت حمایت و تربیت و پرورش مربیان قرآنی به جامعه هدف این نهاد ارائه می شود.

وی همچنین اضافه کرد: با همین رویکرد 850 مددجوی عزیز تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دوره های آموزش تخصصی قرآن را در قالب روخوانی، روانخوانی، تجوید، قصص قرآنی، تفسیر، حفظ، تدبر در قرآن، محافل نور و درک و فهم آیات قرآن به صورت حضوری و غیر حضوری با موفقیت سپری کرده اند.

صفری با اشاره به اینکه ارائه خدمات آموزشهای فکری و فرهنگی با هدف زمینه سازی برای توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های عزیز تحت حمایت و ورود آنان به فضای کسب و کار و تلاش و ایجاد بسترهای لازم برای توانمندسازی اقتصادی جامعه هدف انجام می شود، تصریح کرد: با همین رویکرد تلاش می کنیم با ارتقاء خدمات  آموزشی، قرآنی، بصیرتی و اعتقادی و برگزاری دوره های آموزشی مرتبط زمینه خودباوری، خوداتکایی و بعد ایمانی جامعه هدف این نهاد تقویت شود. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید