دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۹
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۲۱۳۴
گزارشگر : ۱۰۱

تجلیل کمیته امداد از مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان

(سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۶:۳۹

کمیته امداد استان کردستان از اقدامات صدا و سیمای مرکز کردستان در زمینه ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری به خصوص برنامه های ماه رمضان تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دکتر عبدالملکی بعداز ظهر امروز با حضور در آشپزخانه پخت و تهیه غذای نیازمندان کمیته امداد در محل اردوگاه علی ابن ابی طالب (ع) سنندج عنوان کرد: کمیته امداد همواره منشا و اثر خدمات ماندگار برای قشر ضعیف جامعه بود و عملکرد آن متناسب با وظایف ذاتی یک نهاد حمایتی است و با جامعیت و به صورت کامل ادای وظیفه می کند.

وی افزود: ما هم از خدمات این نهاد مقدس تشکر می کنیم و امیدواریم این خدمات به نیازمندان ذخیره آخرت برای مجموعه کارکنان این نهاد باشد.

در این برنامه محمد رسول شیخی زاده، مدیر کل کمیته امداد استان کردستان نیز عنوان کرد: این آشپزخانه از ابتدای ماه رمضان  در قالب «طرح اطعام نیازمندان و افطاری ساده» آغاز به کار کرده و روزانه 1200 پرس غذای گرم در این محل تهیه و توسط همکاران بسته بندی می شود و مددکاران خانواده ها این بسته ها را درب منازل مددجویان تحویل می دهند.

وی افزود: از ابتدای ماه رمضان تاکنون 106 هزار پرس غذای گرم به ارزش ریالی دو میلیارد و 400 میلیون تومان در سطح استان تهیه و در بین مددجویان توزیع شده است.

شیخی زاده گفت: خوشبختانه برنامه های بسیار خوب صدا و سیما در این مدت باعث افزایش اعتماد عمومی و مشارکت بیشتر مردم در کمک به نیازمندان شد.

در پایان این بازدید با اهدای لوحی به مدیر کل صدا وسیمای مرکز کردستان از حمایت های این سازمان در برنامه های کمک به نیازمندان تقدیر شد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید