دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۲۲۳۸
گزارشگر : ۹۹

تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان تهران از دانشجوی نخبه تحت حمایت

(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از دانشجوی نخبه دارای رتبه نخست کنکور سراسری در مقطع دکترا رشته زبان و ادبیات عرب تقدیر کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امروز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه،سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در حاشیه نشست اعضای شورای مدیران، از دانشجوی دارای رتبه نخست کنکور مقطع دکتری رشته زبان و ادبیات عرب در سال تحصیلی 1399-1400 تحت حمایت این نهاد در شهرستان اسلامشهر با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود،تجلیل کرد.
این دانشجو که هم اکنون در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل است در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری کمیته امداد مهمترین عامل موفقیت خود در کسب رتبه‌های برتر علمی را حمایت های بی‌دریغ مادر و معلم دوران دبیرستان خود می‌داند و می‌گوید: حمایت‌های مادی و معنوی کمیته امداد نقش بی‌مانندی در کسب موفقیت‌های وی در عرصه‌های علمی داشته است.
وی به اشاره به مشکلات پیش آمده در مسیر تحصیل از جمله بیماری پدر، گفت: با حمایت‌های کمیته امداد مشکلات مالی او برطرف شده و با فراغ خاطر بیشتری به درس و علم‌آموزی می‌پردازم.
این دانشجوی نخبه، ادامه داد: در حال حاضر به دانش آموزان دبیرستانی آموزش درس عربی می دهد و برای دانشجویان  کارشناسی و کارشناسی ارشد کارگاه متن خوانی  زبان و ادبیات عرب برای موفقیت هر چه بیشتر در این رشته تحصیلی تشکیل داده است و از این طریق به آنها کمک می کند.
وی می گوید آرزویش تدریس در دانشگاه است و به همه افردای که در شرایط  سخت مشغول تلاش در راه علم و تحصیل هستند،گفت:خداوند علم را در سختی قرار داده و هیچ کس نمی تواندبدون سختی به جایی برسد پس از اینکه در سختی هستیم ناراحت نباشید که این پله صعود ماست.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید