دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۲
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۲۲۶۱
گزارشگر : ۹۲
در قالب پویش ایران همدل صورت گرفت

کمک 10 میلیارد تومانی خیران اردبیلی به توزیع سبدکالا و غذای گرم در بین نیازمندان

(سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۵۲

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: نیکوکاران اردبیلی بیش از 10 میلیارد و 600 میلیون تومان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم و سبدکالا در بین خانوار بی‌بضاعت استان در قالب پویش «ایران همدل و اطعام مهدوی» کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ حسین دشتی ضمن قدردانی از همکاری مستمر دستگاه‌های اجرایی، بسیج، مراکزنیکوکاری، موسسات خیریه و خیران در «پویش ایران همدل و اطعام مهدوی»، گفت: حسن توجه نیکوکاران اردبیلی به نیازمندان به خصوص در مناسبت‌های مختلف بسیار چشمگیر است که می‌توان با استفاده از این ظرفیت بخش مهمی از نیازهای اساسی خانوار بی‌بضاعت جامعه را برطرف کرد.
وی با اشاره به اینکه مردم روزه‌دار استان اردبیل بیش از 10 میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب پویش «ایران همدل و اطعام مهدوی» مشارکت کرده‌اند، بیان کرد: در سایه کمک‌های مردمی، در طول ماه مبارک رمضان 135 هزار پرس غذای گرم و سبدکالا تهیه و در بین مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار آسیب‌پذیر توزیع شده است.
دشتی با اعلام اینکه بیش از 105 هزار پرس غذای گرم در ماه نزول قرآن به دست فقرا و محرومان جامعه رسیده است، افزود: دو میلیارد و 440 میلیون تومان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم در بین مددجویان هزینه پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه توزیع 30 هزار و 200 سبدکالا میان مستمندان از دیگر فعالیت‌های این نهاد است، گفت: نیکوکاران اردبیلی هشت میلیارد و 200 میلیون تومان به تهیه و توزیع سبدکالا کمک‌ کرده‌اند.
وی به بیش از 21 هزار مورد افطاری ساده برای اقشار بی‌بضاعت استان اردبیل اشاره کرد و افزود: حدود 160 میلیون تومان نیز به این امر اختصاص یافته است.
دشتی با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم نوعدوست استان در طرح‌ «اطعام مهدوی» بسیار چشمگیرتر از سال‌های گذشته بوده است، افزود: مراکزنیکوکاری نقش بسزایی را در طول ماه مبارک رمضان برای رفع نیازهای اساسی مددجویان به انجام رساندند که کمال قدردانی را از آنها داریم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه کمیته امداد به دنبال ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است، گفت: نیکوکاران اردبیلی به خوبی از فرصت مغتنم ماه مبارک رمضان استفاده کردند که بخش مهمی از مشکلات ایتام و خانوار بی‌بضاعت جامعه برطرف شد.
وی با بیان اینکه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و سایر افراد مستضعف جامعه همچنان نیازمند یاری‌رسانی خیران هستند، افزود: هرچقدر کمک‌های مردمی برای مرتفع ساختن گرفتاری‌‌های محرومان و فقرا بیشتر شود به همان میزان شاهد افزایش همبستگی اجتماعی خواهیم بود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید