دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۲۲۶۶
گزارشگر : ۸۴
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان ؛

‌ تغییر سیاست‌های معیشت محوری به اشتغال محوری کمیته امداد خودکفایی مددجویان را رقم زد

(چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۲۸

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان در بازدید از طرح های اشتغال کمیته امداد بسطام گفت: خودکفایی مددجویان در گرو تغییر سیاست معیشت محوری به اشتغال محوری است که این عملکرد در استان سمنان ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،  امیر بینایی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان در بازدید از طرح های اشتغال کارآفرینان کمیته امداد بسطام ،خاطرنشان کرد: تغییر سیاست کمیته امداد از معیشت محوری به اشتغال‌ محوری منجر به استقلال خانواده ها و فرد در جامعه می شود.
وی خودکفایی مددجویان را در گرو ایجاد اشتغال دانست و خاطرنشان کرد: شکوفا شدن خانواده ها در امر اشتغال منجر به بالندگی و عزت نفس خانواده های تحت حمایت کمیته امداد می‌شود.
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان  حمایت از طرح های اشتغال از بدو شکل گیری تا بازار  فروش را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ورود مددجویان استان سمنان به بازار الکترونیک برای فروش محصولات جای تقدیر دارد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان  با بیان اینکه مدیریت بهره‌بری و ارزش افزوده  در مدیریت قرآنی برای کمک نیازمندان  ضروری است، تصریح کرد: هدفمند کردن فعالیت های کمیته امداد باید منجر به اشتغال و خودکفایی مددجویان شود.
 
محسن مسعودیان راد با بیان اینکه فرهنگ تکدی گری در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: نظام قرآن برای هزینه کرد نیازمندان مبتنی بر عقل و معیار محور است.
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر اینکه تمام حمایت های کمیته امداد باید منجر به ایجاد استقلال خانواده ها شود، تصریح کرد: استعداد سنجی،مشاوره شغلی،  راهبری شغلی،  بهره گیری از کانون خیرین تنها گوشه ای از اقدامات کمیته امداد در راستای ایجاد اشتغال برای خانواده های نیازمند است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۷۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید