دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۶
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۲۲۶۷
گزارشگر : ۸۷
با هدف پاسخگویی به درخواست ها ومشکلات مردمی انجام شد

حضور مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در سامانه تلفنی سامد

(چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۸:۴۶

به‌منظور ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت مدیرکل کمیته امداد استان زنجان پاسخگوی سؤالات مردم استان در سامانه تلفنی 111شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سالجاری  از ساعت 10 روز دوشنبه به مدت 2 ساعت  با حضور در مرکز ارتباطات مردمی به مشکلات و سؤالات مردم شریف استان زنجان پاسخ داد.

در این برنامه 6 نفر از مردم مشکلات خود را با مدیرکل کمیته امداد مطرح نموده که بیشتر آنها مشکلات معیشتی  بوده و مدیرکل کمیته امداد استان دستور رسیدگی در اسرع وقت را صادر نمودند.

وی با بیان اینکه طی سه نوبت حضور در سامانه سامد در سال گذشته  تعداد 110 فقره درخواست های مردمی از سوی کمیته امداد استان رسیدگی وپاسخگویی شده است ، افزود : در سال گذشته به تعداد 61 مورد درخواست تلفنی هم استانی های عزیز از طریق سامانه 111 دریافت وپاسخ های لازم به متقاضیان ارائه شده است.   

صفری به نامه های  ارجاعی از مبادی مختلف از طریق سیستم سامد در سال 99  اشاره کرد وافزود : در سال گذشته 110 فقره درخواست از طریق سیستم سامد به امداد واصل شده که 109 فقره آن اقدام گردیده ویک مورد نیز بدلیل انصراف متقاضی بایگانی گردیده است . که میانیگن پاسخگویی به مکاتبات سامد هشت روز است .  

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه  از کل 110 فقره درخواست متقاضیان 71 فقره ثبت خدمت گردیده افزود : بیشترین فراوانی موضوع درخواست‌ها تقاضای کمک‌های مالی و معیشتی با 33 مورد و 26 درصد بوده است.  ودرخواست مساعدت مالی برای درمان ، تحت حمایت قرار گرفتن و برقراری مجدد مستمری نیز رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

یادآور می‌شود این برنامه از سوی دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری زنجان برای طرح مشکلات مردم و پاسخ گویی  مسئولین از طریق خط تلفنی 111 انجام می‌شود. که شهروندان          می توانند بدون مراجعه درخواست ها ، مشکلات ونظرات خودرا با مسئولین استان مطرح وپیگیری نمایند. انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید