دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۲۲۸۵
گزارشگر : ۹۳
طی ۹ ماه؛

640واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد بوشهر احداث می‌شود

(چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۳۷

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد در استان بوشهر طی ۹ ماه خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در نشست هماهنگی اجرای ساخت واحدهای مسکونی در بوشهر اظهار داشت: با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان، ۶۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی در ادامه افزود: هم زمان با سوم خرداد سال جاری، این پروژه در قالب یک برنامه مشارکتی بین این سه نهاد انقلابی آغاز و مسکن‌های ۵۰ متری با اولویت افراد فاقد مسکن و مسکن‌های غیرمقاوم وارد فاز اجرایی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: برای ساخت هر واحد ۵۰ متری، ۱۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود و بر اساس یک برنامه زمان بندی شده در هفته دفاع مقدس در ۳۱ شهریورماه، پنجم آذر در هفته بسیج و روز تأسیس کمیته امداد در ۱۴ اسفندماه، این واحدها به مددجویان تحویل داده می‌شود.

لطفی بیان کرد: با توجه به اینکه از ابتدای سال جاری قریب به دو هزار واحد مسکونی نیز از محل تفاهم نامه‌های موجود با سازمان برنامه و بودجه، استانداری بوشهر، بنیاد مستضعفان، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در پارس جنوبی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیرین نیکوکار در حال ساخت است انتظار می‌رود تا پایان سال جاری بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده‌های مددجویی به داشتن یک مسکن نوساز و مقاوم رفع شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید