دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۲
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۲۳۱۴
گزارشگر : ۸۸

اختصاص 4 میلیارد و پانصد میلیون تومان کمک درمانی کمیته امداد به بیماران نیازمند ، خاص و صعب العلاج گلستانی

(شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۰۲

کمیته امداد برای خدمت رسانی بهتر به بیماران نیازمند ، خاص و صعب العلاج ، خدمات درمانی ویژه به این بیماران ارائه می دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، عیسی بابایی ، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت :90هزار مددجوی تحت حمایت این استان ، دارای بیمه مکمل امداد واز کمک های درمانی بهره مند می شوند .
وی با اشاره به بهره مندی تعداد 2300 بیمار خاص ، صعب العلاج وهمچنین 43000 مورد مراجعه بیماران عادی در سال 99 افزود : مبلغ چهار میلیارد و پانصد میلیون تومان درقالب کمک های درمانی به بیماران گلستانی اختصاص یافت.
بابایی با تاکید بر ضرورت کاهش هزینه های پرداختی بیماران نیازمند گلستانی تصریح کرد: این نهاد با پرداخت هزینه های درمان بیماران نیازمند بویژه خاص و صعب العلاج بخش عظیمی از هزینه های جانبی آنان را متقبل شده که شامل تامین لوازم مصرفی جانبی ، بیمه های درمانی ، تهیه تجهیزات پزشکی و توان بخشی همچون ویلچر ، واکر ، عصا ، تخت و تشک مواج ، کپسول اکسیژن ، دستگاه اکسیژن ساز ، ونتیلاتور ، هزینه ایاب و ذهاب و هزینه مراقبت از بیماران در منزل و ..... می باشد.
وی افزود: کمیته امداد با برنامه ریزی های دقیق و مدون تمام نیازهای این بیماران را شناسایی کرده تا بتوانـد با کمک و حمایت از این افـراد هزینه هایی که برای درمان و مداوا پرداخت می کنند را به حداقل برساند.
انتهای پیام .

تعداد بازدید : ۶۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید