دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۲۳۳۸
گزارشگر : ۸۰
طی سال 1399 صورت گرفت؛

بهره مندی هزار و 339 مددجو از خدمات بیمه تامین اجتماعی

(یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۳۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال گذشته ، هزار و 339 مددجوی تحت حمایت از خدمت بیمه تامین اجتماعی بهره مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد صیادی بیان کرد: یکی از خدمات کمیته امداد ایجاد بستر توانمندسازی نیازمندان برای فراهم آوردن زندگی شایسته و توأم با کرامت است.

وی ادامه داد: این رویکرد در قالب برنامه های مختلف اجرا می شود تا مددجو بتواند جایگاه خود را در جامعه پیدا کند و با اتکاء به توانایی های خویش، زندگی مناسبی در سنین بالاتر داشته باشد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: یکی از این برنامه ها واریز حق بیمه برای مددجویان واجد شرایط به منظور بهرمندی این عزیزان از خدمات بیمه ای و بازنشستگی است که در این خصوص طی سال گذشته تعداد هزار و 339 مددجوی تحت حمایت از خدمت بیمه تامین اجتماعی بهره مند شدند.

وی افزود: با استفاده از خدمات بیمه و واریز حق بیمه، مددجو می تواند از خدمات مختلف شبکه بیمه همچون مستمری بازنشستگی استفاده کند و بخش قابل توجهی از مشکلاتش حل شود.

صیادی تصریح کرد: تلاش کمیته امداد امام (ره) بر این است که مددجویان دریافت کننده تسهیلات نیز، نسبت به واریز حق بیمه خویش فرما اقدام کنند تا بتوانند از مزایای مستمری استفاده کنند.

وی عنوان کرد: باید تلاش کنیم با اقدامات مختلف این چنین زیرساخت های جریان تولید فقر را از بین ببریم و بستر زندگی شرافتمندانه را برای مددجویان فراهم کنیم.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: در همین راستان معاونت اشتغال کمیته امداد امام (ره) بسته تشویقی را برای کارفرمایان در نظر گرفته است که به ازای بکارگیری هر مددجو، کارفرمایان محترم تسهیلات ارزان قیمت و قرض الحسنه دریافت خواهد کرد.

وی یادآورشد: با تلاش مددجویان و استفاده از ظرفیت های موجود می توان بستر کاهش فقر را در جامعه فراهم کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید