دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۲۳۸۲
گزارشگر : ۹۸

ارائه خدمات درمان ناباروری به مددجویان و نیازمندان البرزی

(دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۵۸

۵۰ مددجوی موردحمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان در استان البرز از خدمات درمانی ناباروری، هزینه جراحی و عمل با تخفیف ۸۰ درصدی بهره‌مند شدند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ابوالفضل فلاح قنبری معاون حمایت و سلامت کمیته امداد البرز با اشاره به تنوع سرفصل‌های خدمات درمانی به مددجویان موردحمایت این نهاد در استان البرز گفت: مراکز فوق تخصصی درمان ناباروری طرف قرارداد این نهاد طی یک سال گذشته به ۵۰ مددجوی موردحمایت کمیته امداد و سایر نیازمندان در استان خدمات درمانی ناباروری، هزینه جراحی و عمل با تخفیف ۸۰ درصدی ارائه داده‌اند.
 
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد البرز با تأکید بر اینکه هم‌اکنون بیش از ۳۳ هزار مددجو از خدمات درمانی این نهاد در البرز بهره‌مند هستند، گفت: تمامی هزینه‌های داروی ایرانی و نود درصد هزینه‌های ویزیت و بستری بیماران خاص و صعب‌العلاج توسط کمیته امداد تأمین می‌شود.
وی با اعلام اینکه ۱۳ مرکز طرف قرارداد این نهاد در البرز به‌صورت رایگان به مددجویان دارای بیماری خاص و صعب‌العلاج خدمت ارائه می‌کنند، گفت: کمیته امداد با یاری نیکوکاران در قالب "طرح شفا" برای رفع نیازهای درمانی خانوارهای تحت حمایت با اولویت بیماران خاص و صعب‌العلاج اقدام می‌کند.
فلاح قنبری با اشاره به اینکه حوزه بهداشت و سلامت کمیته امداد برنامه‌های مدونی را با موضوع تغذیه، و نظام پزشک خانواده برای خانوارهای تحت حمایت اجرا می‌کند یادآور شد: تمامی مددجویان این نهاد از خدمات بیمه سلامت و بیمه‌های مکمل درمانی بهره‌مند می‌شوند
 
تعداد بازدید : ۶۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید