دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۱
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۲۳۸۳
گزارشگر : ۸۱
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س):

امدادگران کمیته امداد با دل و علاقه به نیازمندان خدمت می کنند

(دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰) ۱۳:۱۱

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) ضمن قدردانی از امدادگران کمیته امداد خدمات قلبی و با علاقه آنها را ستود و گفت: نا امید نباشید و با شجاعت و صلابت به کارتان ادامه بدهید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید باجلان، معاون اداری و مالی، احمدرضا دالوند مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد و اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کردند.
آیت‌الله سید محمد سعیدی در این دیدار با اشاره به مواسات و همدلی مردم در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا گفت: ملت بزرگ ایران به دنیا ثابت کردند که در ادامه جانفشانی و از خودگذشتگی‌های خود در دوران دفاع مقدس هنوز هم با ندای رهبر انقلاب و نوعدوستی خود، مومنانه، دلسوزانه، شجاعانه، فداکارنه و ایثارگرانه در میدان حاضر هستند.
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) با قدردانی از امدادگران کمیته امداد افزود: امدادگران این نهاد بحمدلله خیلی خوب و با دل و علاقه کار کردند؛ وقتی نگاه، گره‌گشایی از کار مردم و برای رضای خداست، خدا هم راه‌های زیادی را به شما نشان می‌دهد پس نا امید نباشید و با شجاعت و صلابت به کارتان ادامه بدهید.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید