دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۱
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۲۴۱۱
گزارشگر : ۷۸

هزینه 21.7 میلیاردی کمیته امداد خراسان شمالی برای سفره نیازمندان در ماه رمضان امسال با مشارکت خیران

(چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰) ۰۷:۵۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: این نهاد با مشارکت خیران در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 21 میلیارد و 700 میلیون تومان برای سفره نیازمندان این استان هزینه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با بیان اینکه این میزان اعتبار در بخش های تهیه غذای گرم، افطاری ساده و همچنین توزیع  بسته های معیشتی بین نیازمندان هزینه شده است، افزود: در مجموع 778 هزار و 555 پرس غذای گرم و افطاری ساده و سبد معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
وی با اشاره به راه اندازی پویش ایران همدل و اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان سال جاری در استان گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از 109 آشپزخانه مهدوی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور طبخ غذای گرم دایر شد که در این آشپزخانه‌ها حدود 532  هزار پرس غذای گرم برای خانوارهای مددجو و کم برخوردار این استان طبخ و میان آن‌ها توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی یاد آور شد: حدود 33 هزار بسته معیشتی به ارزش هفت میلیارد و 445 میلیون تومان نیز در قالب رزمایش همدلی برای خانوارهای زیر پوشش این نهاد با مشارکت خیران نیک‌اندیش تأمین و توزیع شد.
وی خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال حدود 215  هزار بسته افطاری ساده  نیز به ارزش یک میلیارد و 660 میلیون تومان تهیه و در میان خانوارهای نیازمند استان توزیع شد.
وی با قدردانی از مشارکت مردم استان خراسان شمالی در پویش ایران همدل و اطعام مهدوی گفت: نیکوکارن همچنان می توانند از طریق مراکز نیکوکاری سطح استان و یا شماره گیری کد آسان پرداخت #058*8877* کمک های خود را به دست نیازمندان برسانند.انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید