دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۲۴۱۵
گزارشگر : ۸۵

برخورداری دانش آموزان در آستانه کنکور از خدمات رایگان آموزشی

(سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۲۰

رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: با هدف تسهیل ورود دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در سال تحصیلی جاری آموزشهای رایگان و خدمات کنکور به 81 نفر از دانش آموزان سال آخر متوسطه ارائه می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید سعید عبداله زاده افزود: با تفاهم منعقد شده با دو موسسه آموزشی 74 نفر از دانش آموزان ممتاز به صورت رایگان از آموزشهای پیش از کنکور این موسسات بهره می گیرند و مابقی به سایر مراکز مجاز آموزشی معرفی شده اند .
وی اظهار کرد: در راستای حمایت از دانشجویان تحت حمایت در حال حاضر کمک هزینه تحصیل 147 دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکترا در دانشگاههای مختلف کشور توسط این اداره پرداخت می شود .
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه تقویت باورها و آموزه های دینی و فرهنگی را از مهمترین برنامه های فرهنگی
این نهاد برشمرد و افزود : در یکسال گذشته علیرغم شیوع بیماری کرونا و محدودیتهای آموزشی 2013 نفر از زنان سرپرست خانوار، جوانان بازمانده از ازدواج، نوجوانان زیر 15 سال، مستعدین اشتغال و زوجهای جوان از دوره های آموزشی حوزه فرهنگی کمیته امداد به صورت مجازی و حضوری بهره مند شده اند .
عبداله زاده افزود: در قالب طرحها و جشنواره های قرآنی و همچنین آموزش مبانی و احکام دینی و آشنایی با سیره ائمه معصومین (س) 790 نفر نیز از خدمات طرحهای فلاح و آموزش قرآن استفاده کردند.
شایسته ذکر است: اکنون 9350 خانوار با 15 هزار و 700 نفر جمعیت از خدمات مختلف کمیته امداد تربت حیدریه بهره مند هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید