دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۵
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۲۴۲۷
گزارشگر : ۹۰

رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب منصوب شد

(چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۲۵

مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد شهرستان خنداب با حضور قائم مقام محترم کمیته امداد ، امام جمعه محترم و فرماندار شهرستان خنداب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عدالت بهرامی ، قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه شهرستان خنداب در رزمایش های ایران همدل ایران مهربان و جذب حامی برای ایتام خوش درخشید و رتبه سوم جذب حامی را در سطح استان کسب کرد، گفت:در طرح ایران همدل تعداد 7000 پرس غذای گرم و 1900 بسته غذای گرم با اعتبار یک میلیارد تومان در این شهرستان بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: در جمع آوری زکات فطریه نیز شهرستان خنداب اتا به امروز رتبه چهارم کشوری را کسب کرده است.

وی با اشاره به اینکه 50 درصد از کل اعتبار شهرستان در بخش توانمندسازی خانواده‌ها و اشتغال زایی آنها هزینه شده است، اظهار داشت:رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت است.

وی اضافه کرد: اعتبارات دولتی به تنهایی برای ارائه خدمات به نیازمندان کافی نیست و با همدلی خیران و حامیان خوشبختانه امروز کمیته امداد خدمات گسترده‌ای به نیازمندان ارائه می دهد.

قائم مقام کمیته امداد استان در پایان با اشاره به اینکه 65 درصد جمعیت شهرستان خنداب سالمند هستند و امکان ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت سالمند وجود ندارد، اضافه کرد:کمیته امداد در مسیر خدمت رسانی نیازمند همکاری همه بخش‌ها از جمله فرمانداران محترم، ائمه محترم جماعت و سایر مسئولان است حمایتهای این عزیزان شایسته تقدیر و تشکر است.

فرماندار شهرستان خنداب در این مراسم گفت: کار در کمیته امداد برای امدادگران این نهاد عبادت است و از زحمات مجموعه این نهاد و مدیر کل استان در ارائه خدمات به محرومان سپاسگزارم.

امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه گف: شهرستان خنداب از شهرستانهای محروم است و نیازمند توجه بیشتر است.

شایان ذکر است، در این مراسم از زحمات جناب آقای محمد رضا نصیری نیک رئیس سابق کمیته امداد شهرستان خنداب تقدیر و جناب آقای مهدی اعطاف به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان منصوب شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید