دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۲۴۵۴
گزارشگر : ۹۴
در ماه مبارک رمضان امسال؛

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها 17.8 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

(شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۴۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان و در پویش ایران همدل، مردم مؤمن و خداجوی استان 17 میلیارد و 857 میلیون تومان در قالب غذای گرم و بسته‌های معیشتی به نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون به همت مردم خیر و نیکوکار، نهادها و مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری بیش از 17 میلیارد و 857 میلیون تومان در پویش ایران همدل و در قالب بسته‌های معیشتی، غذای گرم، افطاری ساده و کمک‌های نقدی جمع‌آوری و بین نیازمندان استان توزیع شد.
وی با یادآوری اینکه در ماه مبارک رمضان امسال در کهگیلویه و بویراحمد 36 آشپزخانه مهدوی راه‌اندازی شد، گفت: در این آشپزخانه 335 هزار و 69 پرس غذای گرم بااعتبار 9میلیارد تومان پخت و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
مبشری گفت:  تعداد36710 بسته‌معیشتی به ارزش بیش از هشت میلیارد و 220 میلیون تومان و بیش از 23 هزار افطاری ساده به ارزش 327 میلیون تومان از دیگر اقدامات در ماه مبارک رمضان امسال برای توزیع بین خانواده‌های بی‌بضاعت بوده است.
وی خاطرنشان کرد: خیران نیکوکار در ماه مبارک رمضان امسال 300 میلیون تومان به‌صورت نقدی به نیازمندان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد کمک کرده‌اند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمامی مراحل پخت‌وپز و توزیع مواد غذایی بین نیازمندان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همراه بوده است.
مبشری ضمن تقدیر و تشکر از همه‌کسانی که یاریگر نیازمندان این نهاد به‌خصوص در ماه مبارک رمضان در زمینه تهیه و توزیع مواد غذایی بوده‌اند، گفت: خدمت‌رسانی کمیته امداد به نیازمندان در هر شرایطی ادامه دارد و این نهاد همواره آماده دریافت کمک‌های مردمی و رساندن آن به دست نیازمندان واقعی است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید