دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۶
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۲۴۶۱
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

حمایت بیمه‌‌های اجتماعی از 2135 مددجوی چهارمحال و بختیاری

(شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۲۶

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 2135 مددجوی استان تحت حمایت بیمه‌های تأمین اجتماعی و روستایی عشایری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی ضمن تأکید بر اهمیت بهره‌مندی مددجویان از خدمات بیمه‌های تأمین اجتماعی و روستایی و عشایری بیان کرد: مددجویان دارای شرایط در راستای بهره‌مندی از این خدمات توسط مددکاران به کارشناسان حمایت و سلامت خانواده معرفی می‌شوند.

وی افزود: از این مجموع 1146 نفر تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی و 989 مددجوی ساکن روستاهای استان نیز تحت حمایت بیمه روستایی و عشایر هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه حق بیمه مددجویان از سوی این نهاد پرداخت می‌شود ادامه داد: مددجویان از تمامی خدمات بیمه‌های اجتماعی مانند سایر بیمه‌شدگان بهره‌مند می‌شوند.

محمدی تعداد مددجویان تحت حمایت بیمه‌‌های اجتماعی که در سال گذشته برای دریافت حقوق بازنشستگی معرفی شده‌اند را 79 نفر عنوان و خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون نیز 44 مددجوی کمیته امداد استان برای دریافت حقوق بازنشستگی به بیمه‌های تأمین اجتماعی، روستای و عشایری معرفی شده‌اند.

وی با اشاره به سایر خدمات حمایتی این نهاد به مددجویان ادامه داد: حمایت از بیماران خاص، زمینگیر و صعب‌العلاج و تأمین هزینه‌های درمانی، خرید تجهیزات بهداشتی، پزشکی و توانبخشی و خرید دارو برای این بیماران، ارتقاء سلامت مادران و کودکان از جمله این خدمات حمایتی هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید