دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۲۵۱۸
گزارشگر : ۸۰
معاون کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد؛

مشارکت 27 میلیارد تومانی حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین

(دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۴۴

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 1399 مردم و حامیان نیکوکار استان قزوین بیش از 27 میلیارد و 10 میلیون تومان در طرح های اکرام ایتام و محسنین مشارکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: کمک به نیازمندان و محرومان یک اصل انسانی و ایمانی در زندگی انسان های آزاده و موحد است.

وی ادامه داد: این موضوع مهم در زندگی اهل بیت (ع) نیز از برجستگی و تأکید خاصی برخوردار است به طوری که ضمن توصیه به یاران خویش برای رسیدگی به نیازمندان، خود نیز در این مسیر گام برداشته و این کار مهم را به دیگران واگذار نمی کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: در زمینه رسیدگی امور محرومین و نیازمندان، فرزندان ایتام و محسنین از اهیمت بالایی برخوردارند به طوری که در خصوص یتیم در قرآن کریم تأکید مستقیم و جدی صورت گرفته است.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح اکرام ایتام و محسنین را برای حمایت از فرزندان یتیم و محسنین تدارک دیده است که اقشار مختلف با مشارکت در این طرح هر مبلغی که مایل باشند را به فرزندان تحت حمایت خود کمک می کنند.

فرهادی عنوان کرد: براساس این طرح هر حامی با پایه حداقل 10 هزار تومان به یتیم و فرزند محسنین کمک کند و البته هر زمانی که بخواهد می تواند این رقم را افزایش دهد و یا دوباره به رقم قبلی بازگرداند همچنین واریز مستمر این مبلغ یک تعهد اخلاقی است و ما تنها به حامیان در صورت عدم واریز یادآوری می کنیم تا از قافله خیر عقب نمانند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده اعلام کرد: طی سال 1399 مردم و حامیان نیکوکار استان قزوین بیش از 27 میلیارد و 10 میلیون تومان در طرح های اکرام ایتام و محسنین مشارکت کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: در پایان سال گذشته 28 هزار و 821 حامی با کمک های خود در حمایت از چهار هزار و 997 فرزند یتیم و محسنین در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کردند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و یا شماره تماس 33379500 نسبت به مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید