دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۳
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۲۵۲۹
گزارشگر : ۸۱
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم خبر داد:

رشد 86 درصدی کمکهای مردمی و خدمات این نهاد در ماه رمضان

(دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۲۳

کمیته امداد استان قم امسال در بخش های معیشتی، زکات، فطریه، کفارات و اکرام ایتام و محسنین 86 درصد نسبت به ماه مبارک رمضان سال گذشته رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم ضمن قدردانی از مردم نیکوکار استان که همیشه این نهاد را یاری کرده اند گفت: قمی ها با یتیم نوازی و دستگیری از محرومان، امسال هم مانند سالهای قبل خوش درخشیدند.
وی با بیان اینکه امسال 200 هزار پُرس غذای گرم و حدود 16 هزار بسته معیشتی به ارزش 170 میلیارد ریال در بین نیازمندان توزیع شده است گفت: این رقم نسبت به ماه رمضان سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.
میره ای از جمع آوری یک میلیارد و 700 میلیون تومان زکات، فطریه و کفارات در استان قم خبر داد و گفت: این مبلغ در اسرع وقت با اولویت خانواده های نیازمند معیشت و دارای بیماران خاص به حساب آنها واریز شد.
وی رشد 50 درصدی کمکهای مردمی به ایتام را تشریح و بیان کرد: این کمک ها در سال گذشته دو میلیارد تومان بوده است که امسال به حدود سه میلیارد تومان رسیده است.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به شرایط سخت اقتصادی، از مردم و خیران خواست همانند گذشته این نهاد را حمایت کنند تا بتوانیم خدمات بهتری به محرومان ارائه کنیم.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید