دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۲۵۳۰
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد:

ثبت نام 3776 حامی جدید در ماه مبارک رمضان

(دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ثبت نام 3776 حامی جدید در ماه مبارک رمضان امسال در قالب پویش « ایران مهربان » خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران بابیان اعلام گزارشی از ثبت نام حامیان در ایام ماه مبارک رمضان،گفت: سه هزار و 776 حامی جدید در قالب پویش « ایران مهربان » برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در استان تهران و برخی استان های محروم از جمله سیستان و بلوچستان، ایلام  و کردستان ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 14 هزار نفر در استان تهران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به پویش ایران مهربان پیوسته اند، افزود: تاکنون بیش از 208 هزار و 500 ارتباط بین فرزندان ایتام و محسنین و حامیان برقرار شده است.
پرپنچی با تأکید بر اینکه پویش «ایران مهربان» با هدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان اجرا می شود، ابراز امیدواری کرد: با مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای این پویش تا پایان خرداد ماه  بیش از 228 هزار ارتباط میان حامی و فرزندان معنوی ایجاد شود.
مدیرکل کمیته امداد استان تهرن،یادآور شد: هرچه تعداد حامیان بیشتر شود، سرانه پرداختی به ایتام و فرزندان محسنین بیشتر خواهد شد.
وی با بیان اینکه هم اکنون 21 هزار و 125 فرزند یتیم و محسنین در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند، یادآور شد: نیکوکاران برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد در سطح استان،شماره گیری تلفن ثابت 7355، ارسال عدد 1 به شماره 30007639 در جهت پیوستن به پویش ایران مهربان اقدام نمایند.

انتهای پیام/

 
 
تعداد بازدید : ۱,۰۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید