دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۹
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۲۵۳۱
گزارشگر : ۷۷

رشد 68 درصدی کاریابی برای مددجویان

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۰۹:۴۹

در سال 99 با 2609 مورد کاریابی و اشتغال مددجویان، رشد 68 درصدی نسبت به سال قبل ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا کیانی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، در خصوص اشتغال پایدار مددجویان تحت حمایت، اظهار داشت: خدمات کاریابی کمیته امداد استان در سال گذشته، با رشد 68 درصدی توانست برای 2609 مددجو، شغل مناسب با درآمد مکفی ایجاد کند.

محمدرضا کیانی، گفت: خودکفایی و ایجاد شغل برای جامعه تحت حمایت یکی از راهبردهای اساسی و اصلی کمیته امداد استان اصفهان است و یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال، کاریابی می باشد.

وی با اشاره به 13478 شغل ایجاد شده در سال گذشته، افزود: با پرداخت 6780 وام قرض الحسنه، 10869 شغل و از طریق کاریابی نیز 2609 مددجو صاحب شغل پایدار شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان از جمله موارد راهبری ایجاد شغل پایدار برای مددجویان را، کاریابی، پرداخت تسهیلات، اجرای طرح های کارفرمایی و راهبران شغلی اعلام کرد و افزود: مراکز نیکوکاری تخصصی در کمیته شکل گرفته اند و در حال حاضر 40 مرکز نیکوکاری فعال به منظور کاریابی، ایجاد اشتغال و امور مربوط به اشتغال نیازمندان در استان راه اندازی شده است.

وی در پایان اظهار داشت: در سال گذشته به منظور مساعدت به طرح های اشتغال آسیب دیده از کرونا نیز طی دو مرحله مبلغ 3 میلیارد و 620 میلیون تومان به طرح های اشتغال که بیشترین آسیب را از شیوع کرونا دیده بودند پرداخت شد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید