دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۷
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۲۵۳۲
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

اهدای ۱۵ دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت اردبیلی توسط بانک سپه

(دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) ۱۴:۴۷

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 15 دستگاه تبلت توسط مدیریت شعب بانک سپه تهیه و طی مراسمی به دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی در حاشیه مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان تحت حمایت که با حضور سرپرست مرکز امور بین الملل مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش، مدیرعامل شعب بانک سپه، مدیرکل بهزیستی، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از نیکوکاران اردبیلی برگزار شد، گفت: 15 تبلت به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل توسط بانک سپه اهدا شد تا آنها در کنار سایر همنوعان خود بتوانند به مدارج عالی علمی و تحصیلی دست یابند.
وی ضمن قدردانی از این اقدام خداپسندانه بانک سپه که موجب شادی و نشاط کودکان و نوجوانان تحت حمایت کمیته امداد شد، بیان کرد: امیدواریم چنین فعالیت‌های خیرخواهانه‌ بیش از پیش انجام گیرد تا علاوه بر جلوگیری از ترک تحصیل دانش‌آموزان تحت حمایت، با علم‌آموزی و طی مراحل آموزشی آتیه‌ای درخشان در انتظارشان باشد.
دشتی با بیان اینکه مدیریت شعب بانک سپه اردبیل 45 دستگاه تبلت را به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرده است، افزود: 15 دستگاه تبلت به مددجویان کمیته امداد، 15 دستگاه تبلت به مددجویان بهزیستی و 15 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان بی‌بضاعت شناسایی شده توسط سازمان آموزش و پرورش استان اردبیل اهدا شد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه در دوره کنونی مشکلات دانش‌آموزان نیازمند تنها به پوشاک و لوازم تحریر ختم نمی‌شود، گفت: نیاز به وسایل الکترونیکی به خصوص تبلت و لپ‌تاب از جمله مهم‌ترین مشکلات دانش‌آموزان تحت حمایت است که به علت شیوع ویروس کرونا، باید از طریق فضای مجازی آموزش‌های لازم را فرا بگیرند.
وی با بیان اینکه دانش‌آموزان معرفی شده به بانک سپه برای دریافت تبلت جزو نخبگان علمی و دارای رتبه‌های برتر در زمینه‌های قرآنی، فرهنگی، هنری و ورزشی هستند، افزود: دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت دارای استعدادهای نهفته‌ای هستند که می‌کوشیم به آنها در دستیابی به موفقیت‌های چشمگیرتر کمک کنیم.
دشتی با اشاره به اینکه هرچقدر حمایت‌ها از دانش‌آموزان بی‌بضاعت بیشتر شود آنها آینده را روشن‌تر خواهند دید، اعلام کرد: همه وظیفه داریم به دانش‌آموزان نیازمند که آینده‌سازان کشور هستند کمک کنیم تا همواره با روحیه‌ای مضاعف به تحصیل و علم‌آموزی بپردازند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه همکاری‌های هرچه بیشتر خیران، مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در حمایت از دانش‌آموزان نیازمند می‌تواند مسیر توانمندی و خوداتکایی آنها را هموارتر کند، گفت: همچنان شاهد یاری‌رسانی نیکوکاران و به خصوص حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود هستیم که تلاش‌های بسیاری را برای تامین تبلت و سایر لوازم تحریر به کار گرفته‌اند.
در ادامه این مراسم، ضیا محمدی، مدیر شعب بانک سپه استان اردبیل با اشاره به اینکه به منظور حمایت هرچه بیشتر از دانش‌آموزان محروم و برخورداری آنها از آموزش مجازی در شرایط کرونایی، بانک سپه استان اردبیل ۴۵ دستگاه تبلت را به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد، افزود: شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش‌ها در مدارس، دانش آموزان نیازمند را با مشکلاتی مواجهه کرد که بانک سپه با تهیه تبلت تلاش دارد بخشی از مشکلات آنها را برطرف کند.
وی با اشاره به همکاری‌های مستمر بانک سپه با کمیته امداد استان اردبیل به منظور یاری‌رسانی به فقرا و محرومان جامعه، بیان کرد: در زمینه اشتغال‌زایی و پرداخت تسهیلات خودکفایی همواره در کنار این نهاد هستیم تا مددجویان بتوانند به استقلال اقتصادی دست پیدا کنند.
محمدی با بیان اینکه امیدواریم این اقدام خداپسندانه بانک سپه الگویی باشد برای دیگر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی، اعلام کرد: همه در زندگی خود باید به این نکته توجه کنیم که همواره به یاد مستمندان و مستضعفان باشیم که در این‌صورت بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.

آلبوم مرتبط
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید