دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۷
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۲۵۳۹
گزارشگر : ۴۸۷

​حمایت صبا فولاد خلیج فارس از یک هزار کودک یتیم هرمزگانی

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۰۷

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، حمایت یک‌هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد را تقبل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از ایرنا، جلیل تراهی با قدردانی از مدیرعامل و هیات مدیره شرکت صبا فولاد خلیج فارس به دلیل حمایت از ایتام و دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد، افزود: از دیگر واحدهای اقتصادی استان نیز خواستاریم در پویش ایران مهربان و حمایت از ایتام مشارکت فعال و اثربخشی داشته باشند.
 
وی بیان کرد: توجه و مشارکت بنگاه‌های اقتصادی در حوزه تکالیف اجتماعی می‌تواند خدمات ارزشمند و اثربخشی به نیازمندان داشته باشد و امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان را برطرف کنیم.
 
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان تاکید کرد: درحال حاضر ۱۵ هزار یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان هستند که از این تعداد هشت هزار یتیم و هفت هزار نفر فرزند محسنین هستند.
 
تراهی ادامه داد: همه مردم می‌توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ در طرح خداپسندانه این نهاد مشارکت و حامی یک یا چند فرزند یتیم و فرزند محسنین شوند.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید