دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۲۵۴۰
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد،

ایجاد اشتغال برای 1024 مددجو استان مرکزی از طریق کاریابی

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۰:۲۶

در سال گذشته تعداد 1024 مورد اشتغال از طریق معرفی به مراکز کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجادشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجیدمشهدی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان از برنامه‌های محوری در کمیته امداد است، گفت: کمیته امداد به‌منظور توانمندسازی و خودکفایی مددجویان و با توجه به نیازهای کارفرمایان و با ارائه آموزش‌های لازم در مراکز فنی و حرفه‌ای به مددجویان، اشتغال آموزش دیدگان را از طریق معرفی مستقیم به کارفرمایان و مؤسسات کاریابی و شرکت‌های خدماتی پیگیری می‌کند.

وی افزود: در سال گذشته تعداد 1024 مورد اشتغال از طریق معرفی به مراکز کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجادشده است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای کارفرمایان بسته های تشویقی در نظر گرفته است ، گفت: این بسته‌ها شامل پرداخت حق بیمه به کارفرمایان و تسهیلات قرض‌الحسنه با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد می‌شود.

شایسته ذکر است ، کارفرمایان متقاضی نیروی کار می‌توانند با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر کمیته امداد نسبت به ارائه درخواست نیروی کار اقدام و ضمن مشارکت در امر خیر و خداپسندانه توانمندسازی مددجویان، از بسته تشویقی کاریابی این نهاد بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید