دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۵
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۵۴۶
گزارشگر : ۱۰۰

خدمات کمیته امداد باعث تغییرات محسوس در زندگی نیازمندان شده است

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۱۵

امام جمعه شهرستان دره شهر گفت: خدمات کمیته در زمینه های مسکن،اشتغال و خدمات حمایتی تغییرات محسوسی در زندگی نیازمندان ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام قنبربیگی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام که فرماندار دره شهر نیز حضور داشتند بیان کرد: سیاه نمایی از خدمات نظام اسلامی به مردم از شگردهای دشمن در شرایط فعلی است و دشمن سرمایه گذاری زیادی در این زمینه انجام داده است.
وی افزود: وظیفه همه ما در چنین شرایطی اطلاع رسانی از خدمات نظام در فضای رسانه ای و مجازی است و از کمیته امداد هم که خدمات گسترده ای به مردم ارائه می دهد انتظار داریم در زمینه تبلیغ و اطلاع رسانی فعالیتهای گسترده این نهاد بیشتر از گذشته فعال باشند.
فرماندار دره شهر نیز در این دیدار گفت: کمیته امداد از دستگاههای بسیار موفق در حوزه خدمت رسانی به نیازمندان در شهرستان دره شهر است و سالیانه خدمات متنوع و ارزنده ای به نیازمندان این دیار ارائه می شود.
کیانوش محمدنژاد افزود: در این شهرستان هر نوع ماموریت و خدمتی که به کمیته امداد واگذار شده به نحو احسن اجرایی شده است و مجموعه کمیته امداد چه در عرصه خدمات حمایتی و معیشتی و چه در زمینه  اشتغال و مسکن نیازمندان کارنامه درخشانی در شهرستان دره شهر داشته است.
در پایان این نشست توسط مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از امام جمعه و فرماندار دره شهر بخاطر همراهی خوب با کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان این شهرستان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید