دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۹
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۲۵۴۹
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در جمع امدادگران دره شهر:

همه ایتام دره شهر دارای حامی اند/خدمات مددکاری کمیته امداد برون سپاری می شود

(سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰) ۱۲:۱۹

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت:همه ایتام دره شهر هم اکنون دارای حامی بوده و در سالهای اخیر همه این خانواده ها صاحب مسکن شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در سفر به شهرستان دره شهر و در جمع امدادگران این شهرستان با عنوان اینکه هم اکنون۲۶ نوع خدمت کمیته امداد به نیازمندان بصورت غیرحضوری و الکترونیک ارائه می شود گفت: خدمات ارایه شده کمیته امداد به نیازمندان باعث ارتقای منزلت و جایگاه اجتماعی آنان شده است.
وی افزود: جمع آوری کمکهای مردمی در سال گذشته در استان ایلام بیش از میزان هدف گذاری شده بوده است و امسال این کمکها بیشتر خواهند شد.
موسی نژاد تصریح کرد: دره شهر در زمینه هایی همچون تامین مسکن نیازمندان،جمع آوری کمکهای مردمی و مشارکت مردم نوع دوست در کمک به نیازمندان،ایجاد اشتغال،حامی یابی برای ایتام و طرح ایران مهربان،طرح ایران همدل و برنامه های ماه مبارک رمضان از شهرستانهای موفق در استان ایلام است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ادامه داد: هر نوع خدمتی که توسط کمیته امداد به نیازمندان ارائه می شود باید همراه با پیوستهای فرهنگی باشد به این خاطر باید تعامل خوبی بین حوزه های حمایتی،مددکاری و فرهنگی وجود داشته باشد.
وی با عنوان اینکه برون سپاری خدمات مددکاری کمیته امداد که از سال گذشته آغاز شده است امسال به صورت جدی تر به عنوان یک راهبرد و سیاست مهم کمیته امداد پیگیری خواهد شد گفت:جلب اعتماد خیرین و افزایش مشارکت آنان در دستگیری از نیازمندان همواره به عنوان یک سیاست اصولی مورد توجه کمیته امداد قرار دارد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید